Wpis z mikrobloga

Od mojego postu minęło pół roku ( lewaki to dopiero są w szoku - hołownia i jemu podobni )
Widać jakieś zmiany w społeczeństwie, ale to tylko namiastka. Kto oddał głosy na takie pasożyty i miernoty jak wąsik, kamiński czy obajtek? (specjalnie z małej) przecież to się w głowie nie mieści - oczywiście nie jestem zwolennikiem Pisu czy PO - jak tam dalej wierzycie że tusk cokolwiek zmieni, jak tam jego obietnice?

A tu mój mój komentarz do tego postu sprzed pół roku:
https://wykop.pl/wpis/75246079/no-kto-by-sie-spodziewal-przeciez-mialo-byc-lepiej
Poważnie czytając mikroblog jakiś czas temu to ręce odpały z bezsilności i żenady.Hołownia czad Tusk czad - przecież jedno jest pewne to pisali propagandziści oraz lunatycy,którzy wiedze ekonomiczna czerpią z telewizora.Dziwicie się że w tym kraju jest jak jest?
P.S
Nie,nie jestem pisowcem,gardzę tymi flankami politycznymi,to jest ta sama grupa wpływowych ludzi których zadaniem jest dzielić i rządzić,łupić nas z oszczędności i wprowadzać w coraz większe długi.Przykre jest to jak łapiecie się na ładne słówka pro wojennych szuj

Jeszcze się nie nauczyliście że żadna zmiana władzy nie pomoże,bo to są takie same pasożyty którzy na nas wszystkich żerują i zacierają ręce jak skaczecie sobie do gardeł.My wszyscy powinniśmy się zjednoczyć jako naród i pogonić tą hołotę raz na zawsze.Nie jest tak jak nam wmawiają że jesteśmy bezradni bez ich pomocy (socjalu) jest wręcz przeciwnie

#polityka #wybory #sejm
Questorius - Od mojego postu minęło pół roku ( lewaki to dopiero są w szoku - hołowni...

źródło: rzadowe bagno

Pobierz
  • Odpowiedz