Wpis z mikrobloga

No kto by się spodziewał,przecież miało być lepiej

Poważnie czytając mikroblog jakiś czas temu to ręce odpały z bezsilności i żenady.Hołownia czad Tusk czad - przecież jedno jest pewne to pisali propagandziści oraz lunatycy,którzy wiedze ekonomiczna czerpią z telewizora.Dziwicie się że w tym kraju jest jak jest?
P.S
Nie,nie jestem pisowcem,gardzę tymi flankami politycznymi,to jest ta sama grupa wpływowych ludzi których zadaniem jest dzielić i rządzić,łupić nas z oszczędności i wprowadzać w coraz większe długi.Przykre jest to jak łapiecie się na ładne słówka pro wojennych szuj

Jeszcze się nie nauczyliście że żadna zmiana władzy nie pomoże,bo to są takie same pasożyty którzy na nas wszystkich żerują i zacierają ręce jak skaczecie sobie do gardeł.My wszyscy powinniśmy się zjednoczyć jako naród i pogonić tą hołotę raz na zawsze.Nie jest tak jak nam wmawiają że jesteśmy bezradni bez ich pomocy (socjalu) jest wręcz przeciwnie

#gielda #polityka #ekonomia #sejm #bekazlewactwa
Questorius - No kto by się spodziewał,przecież miało być lepiej

Poważnie czytając mi...

źródło: pis po jeden uj

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 2
@wiktorek_pl:
Masz prawo do swojej opinii
Skoro uważasz że ktoś robi wszystko,aby Tobie i Twojej rodzinie wiodło się dobrze i abyś żył w dostatku to masz prawo tak myśleć
Tylko podaj mi jakieś realne podstawy,działania w tym kierunku - w sensie podaj ku temu jakieś podstawy

Jedno jest pewne ktoś z nas jest zdrowo #!$%@?ęty
  • Odpowiedz
  • 3
@jar-mitryn:
Nie wiem skąd ten wysyp
Jak w ogóle można bronić jakiejkolwiek partii w tym kraju przecież wszyscy tylko drenują skarb państwa wprowadzają jakieś chore przepisy.Bez kitu ta studnia dna nie może znalezć
  • Odpowiedz
@Questorius: partie są mistrzami w prowadzeniu walki cudzymi rękoma, ludzi.
A ludzie lubią za darmo bić się o ideały "swojej" partii. Też tego nie rozumiem, może to potrzeba identyfikacji z grupą, chęć do przynależenia do czegoś.
Tak samo simpowanie firm, miliarderów czy instytucji. Ludzie sami odwalają za nich brudna robotę
  • Odpowiedz