Wpis z mikrobloga

Wykop z 2015 roku wraca xD Był tu wtedy olbrzymi zachwyt nad PiSem. Teraz jest podobnie, tylko, że teraz jest to ekscytacja nad Konfederacją. Pomijam to, że jakby akcje Brauna odstawiał ktoś z koalicji to by wyborcy Konfy byli święcie oburzeni i by pytali, że jak tak można. A Braun nieważne co odwali to jest traktowany jak bohater xD Mnie jako wyborcy koalicji odpychałoby, jakby Tusk, Hołownia czy Kosiniak z Kamyszem odpalił gaśnice w Sejmie by zgasić symbole związane z katolicyzmem. A ja sam jestem nieco rozczarowany tym rządem bo przede wszystkim mają fatalną politykę informacyjną i widać, że czasem lecą w #!$%@?. Z resztą Konfa podobnie, wystarczy sobie przypomnieć słynne 100 ustaw Mentzena.

Podsumowując, obecny rząd nie jest idealny i nieraz się łapie za głowę, że popełniają proste błędy, których dałoby się uniknąć, ale musieliby się naprawdę postarać, żebym przestał na nich głosować i poszedł głosować na Konfę xD (PiS jest u mnie skreślony do końca życia). I spoko, możecie sobie pisać, że mnie dupa boli, ale po prostu patrzę na to z trochę innej strony niż Wy.

#wybory #polityka #przemyslenia #bekazpisu #konfederacja #bekazkonfederacji #sejm
  • 24
  • Odpowiedz
Wykop z 2015 roku wraca xD Był tu wtedy olbrzymi zachwyt nad PiSem


@Koziom: żyjesz chyba w jakiejś alternatywnej rzeczywistości. Nigdy nie było zachwytów nad PiSem była natomiast krytyka marności poprzednich rządów Tuska. Wiem, że dla sekciarzy to jedno i to samo ale uwierz mi na słowo rzeczywistość jest troszeczkę bardziej skomplikowana niż dobrzy my i źli oni.
  • Odpowiedz
  • 0
@yahoomlody: no to lewaczki są planktonem w koalicji, główni gracze nigdy, ale to NIGDY nie skrytykują żydków za ich zbrodnie (nie tylko te z Palestyny).
  • Odpowiedz