Wpis z mikrobloga

Wykop z 2015 roku wraca xD Był tu wtedy olbrzymi zachwyt nad PiSem. Teraz jest podobnie, tylko, że teraz jest to ekscytacja nad Konfederacją. Pomijam to, że jakby akcje Brauna odstawiał ktoś z koalicji to by wyborcy Konfy byli święcie oburzeni i by pytali, że jak tak można. A Braun nieważne co odwali to jest traktowany jak bohater xD Mnie jako wyborcy koalicji odpychałoby, jakby Tusk, Hołownia czy Kosiniak z Kamyszem odpalił gaśnice w Sejmie by zgasić symbole związane z katolicyzmem. A ja sam jestem nieco rozczarowany tym rządem bo przede wszystkim mają fatalną politykę informacyjną i widać, że czasem lecą w #!$%@?. Z resztą Konfa podobnie, wystarczy sobie przypomnieć słynne 100 ustaw Mentzena.

Podsumowując, obecny rząd nie jest idealny i nieraz się łapie za głowę, że popełniają proste błędy, których dałoby się uniknąć, ale musieliby się naprawdę postarać, żebym przestał na nich głosować i poszedł głosować na Konfę xD (PiS jest u mnie skreślony do końca życia). I spoko, możecie sobie pisać, że mnie dupa boli, ale po prostu patrzę na to z trochę innej strony niż Wy.

#wybory #polityka #przemyslenia #bekazpisu #konfederacja #bekazkonfederacji #sejm
  • 32
  • Odpowiedz
@lumpex200: Zależy o jakie ataki ci chodzi ? Za to kibole to się na dają co najwyżej do wysyłania na pierwszy front w czasie wojny. Z ich możliwościami intelektualnymi tylko do tego się nadają i płakać za nimi nikt nie będzie :)
  • Odpowiedz
  • 14
@Koziom: KO dostało 37%. Już dawno takiego wyniku nie było. 10 lat. Praktycznie wygrali te wybory. Patrzysz na to z perspektywy wybuchu radości w obozie Konfederacji. Wykop na głównej już od dawien dawna został przejęty przez Konfe. Teraz będzie spokojniej po tych wszystkich wyborach.
  • Odpowiedz
@Koziom Dokładnie, w normalnym kraju taka akcja jak ta z gaśnicą nie powinna mieć miejsca ale Polacy (albo przynajmniej ich część) lubią jak ktoś przypeirdoli, narobi rabanu i pokaże jak bardzo ma wywalone w podstawowe zasady
  • Odpowiedz
  • 210
@Sin-: Oby tak było. Już są szerzone dezinformacje jak np. że KO jest prorosyjska, bo wygrała w Rosji xD Pomijam to, że zdobyła 25 głosów na 56, a tam pewnie dyplomaci z rodzinami głosują. No ale narracja się szerzy i nic z tym nie zrobisz.
  • Odpowiedz
  • 3
@Sin-: Nie przejmuję się nimi. Przejmuję się tym, że oni próbują wpływać na inne osoby i te osoby mogą pod wpływem ich kłamstw zacząć wierzyć w niestworzone rzeczy.
  • Odpowiedz
Mnie jako wyborcy koalicji odpychałoby, jakby Tusk, Hołownia czy Kosiniak z Kamyszem odpalił gaśnice w Sejmie by zgasić symbole związane z katolicyzmem.


@Koziom: Żaden wyborca Tuska, Hołowni czy Kosiniaka nie będzie od nich oczekiwał takich akcji bo wszyscy wiedzą że są to normalni poważni ludzie i politycy, natomiast wyborcy Konfederacji wręcz oczekują od swoich guru uprawiania chuliganerki. Liść na mordę dla Boniego od Korwina, gaszenie menory i ściąganie flagi Ukrainy z
  • Odpowiedz
@lumpex200: zastanawiam się czy ludzie przed kościołami chcieli trafić w kościół czy w bąkiewicza czy innych przedstawicieli bojówek kaczynskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wykop z 2015 roku wraca xD Był tu wtedy olbrzymi zachwyt nad PiSem. Teraz jest podobnie, tylko, że teraz jest to ekscytacja nad Konfederacją.


@Koziom: #!$%@?; wzorowa manpulacja; w 2015 na wykopie była jazda po PO, a po wygranych wyborach, zachwyt nad PiSem, wszystko to w kontekście afery z ośmiorniczkami i ogólnego zmęczenia ośmioletnimi rządami POPSL, analogiczna sytuacja miała miejsce ubiegłej jesieni, tylko w drugą stronę - wspólne było to, że
  • Odpowiedz
Dobrze że kibolka zajela się ich obrona bo nie wiadomo jakby się to skończyło.


@lumpex200: szkoda, że tak nie bronią Kościoła przed pedofilami w sukienkach
  • Odpowiedz
A odpychały Cie ataki na kościoły? Dobrze że kibolka zajela się ich obrona bo nie wiadomo jakby się to skończyło.


@lumpex200: Mnie oburza niszczenia jakiejkolwiek własności, która do wandala nie należy.

Do aresztu do wyjaśnienia wrzuciłbym i tych lewaków bazgrających po murach kościelnych, i Brauna latającego z gaśnicą. Najlepiej do jednej celi na 24h ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ
  • Odpowiedz
@MrZ3n0n: przecież razemki najwięcej krzyczą o zbrodniczym izraelu, a julki z twittera paradują z flagami palestyny, więc o co ci chodzi typie?

a no tak, żeby o tym wiedzieć trzeba wyjść poza swoją bańkę oglądania prawackich mediów xD
  • Odpowiedz