Wpis z mikrobloga

Grzegorz Braun wykręcił najlepszy wynik w Konfederacji

z 2. miejsca na liście
w nie swoim okręgu
mając na 1. miejscu listy znanego kontrkandydata
prowadząc oddzielną kampanię bez wsparcia partii
mając embargo w głównych mediach

#wybory #konfederacja
cardenas - Grzegorz Braun wykręcił najlepszy wynik w Konfederacji

z 2. miejsca na li...

źródło: brown

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cardenas: nie zdziwiłbym się że działania Izraela napompowały mu wynik, jemu piewwszemu oczy się otworzyły na zniszczenie rasistowskiego talmudycznegl trymfalizmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cardenas: hm już to pisałem ale z tym znanym Berkowiczem to bym się nie rozpędzał - gość w Krakowie jest tak samo znany jak dowolny inny polityk z sejmu bo lokalnie nic nigdy nie robił
  • Odpowiedz
liczę na performance w eurokołchozie


@Kulawix: Ja głosując na niego bym liczył na merytoryczną dyskusję, argumenty i pomoc w walce o wspólne interesy, a nie dymy. Ale kto co woli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie zdziwiłbym się że działania Izraela napompowały mu wynik, jemu piewwszemu oczy się otworzyły na zniszczenie rasistowskiego talmudycznegl trymfalizmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sindram:

No tak, to oczywiste. Ludzie nie są aż takimi debilami, żeby nie wiedzieć co się dzieje na świecie. Braun oczywiście to pajac i sądzę, że zdecydowana większość jego wyborców ma tego świadomość... ale jednocześnie jest to jedyna osoba, która jawnie sprzeciwia się tej #!$%@? hipokryzji, od której
  • Odpowiedz
@Thorrand podziwiam optymizm, bo ja jednak uważam, że spora część jego wyborców po prostu na niego zagłosowała, bo „będą dymy” i „będzie śmiesznie jak coś odwali”( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BlueBear912:

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeee, nie sądzę, raczej nie :) Tzn. to kwestia opinii... ale wiesz, 120 tys. głosów to w #!$%@? dużo ¯\(ツ)/¯ nie wydaję mi się, żeby każdy był aż tak cyniczny.

Moim zdaniem to taki sprzeciw. Powiem szczerze, że sam bym zagłosował na Brauna, gdyby ktoś mnie zmusił do pójścia na wybory (przystawiając pistolet do głowy) :) Nie, żeby robił dymy, lecz właśnie po to, że byłaby to forma sprzeciwu
  • Odpowiedz
@Thorrand:

Braun, gaśnica... to jest taki symbol. I ludzie głosowali NIE na Brauna (tak uważam) lecz właśnie na to „król jest nagi”. Dali upust temu pluciu na nas przez rząd (PIS - PO) przez media... WSZYSTKIE, które cichutko milczą o strefie Gazy i o tym co się tam dzieje...


nikt nie głosował na brauna bo gaza xD ba, sam braun ma to w dupie, przecież słynna akcja z gaśnicą miała
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow:

Well

To kwestia opinii. Ja mam taką, Ty możesz mieć inną :) Wydaję mi się, że gaśnica + antysemityzm wpłynął na decyzje części wyborców w kontekście Strefy Gazy.

No ale jak wypowiadasz się z taką pewnością siebie za 120 tys. ludzi no to... nie wiem czy mamy o czym rozmawiać :)
  • Odpowiedz