Wpis z mikrobloga

@9Japko9: pooglądaj sobie tiktoka i popatrz jakie tam są komentarze pod filmikami jak i same filmiki. Promowane są treści prorosyjskie, w komentarzach pełno ruskich botów, jak motłoch na ogląda się takich treści potem jak pożyteczni idioci piszą sami podobne kocopoły i później takim tworom jak konfederacja rośnie poparcie.
  • Odpowiedz
@LukaszTV: ale się Neuropki zesraly w komentarzach. Wszystkie boty uruchomione i standardowo - plusiki skompresowane do jednego komentarza ze standardowych, regularnych kont. Polecam sobie przeglądać czasami kto plusuje ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Jestem dumny że głosowałem :D


@LukaszTV: Najśmieszniejsze, że o tym planie wywalenia Brauna z Konfederacji mówiono już przed wyborami do PE a wy się cieszycie xD Wystawili go do PE by się go pozbyć z kraju tak by Mentzen z Bosakiem mogli zbić Konfederacje do 2 sił, a wy się cieszycie...
  • Odpowiedz
@LukaszTV:

Pluje na ryj ludziom, którzy chodzą na wybory żeby oglądać w telewizji stand-up.

Jak chcecie igrzysk to włączcie sobie MMA czy cokolwiek innego tam oglądacie przygłupy, a od wyborów trzymajcie się z daleka.
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski:

Koleś, który nienawidzi Unii i chce z niej wyjść jedzie do stolicy Unii na ciepłą posadkę zgarniać miliony xD Jak któryś kuc to mi wytłumaczy używając racjonalnych argumentów to będę wdzięczny.


Widzę, że twoje zdolności intelektualne są mierne, więc ograniczę się do przykładów, bo normalnego wytłumaczenia nie
  • Odpowiedz
tragedia, że takie oszołomy mają poklask wśród jakkolwiek znaczącej części społeczeństwa


@9Japko9: tak, tragedia wśród innych partii, bo to znak, że nawet taki szur ma więcej szacunku u wyborców niż POPIS
  • Odpowiedz
@Molek83

@9Japko9: lepszy braun niż roza thun ktora by ci chciała imigranta do domu przywieźć


Wiesz... Niby ta thun taka zła , ale jak ci Braun rozwiąże Unię europejską i nawiąże stosunki z Rosją , to jeszcze zatęsknisz za różami
  • Odpowiedz