Wpis z mikrobloga

Teraz to się będzie działo tam działo


@LukaszTV: Ludzie głosujący pod kątem dostarczanych memów a nie wartości merytorycznej, nowe nie znałem xD
  • Odpowiedz
@wstanczyk: To wytłumacz mi dlaczego przez 30 lat nic na granicy z Białorusią się nie działo a ataki hybrydowe zaczęły się po nieudanym ciamajdanie wspieranym silnie przez polską klasę polityczną?
  • Odpowiedz
@qwenti: nie interesuje mnie zdanie i wypowiedzi ekspertów, bo większość z nich będzie mówiła to co karzą im ich mocodawcy, a nie to co myślą naprawde, a większość tych ludzi jest na żydowskiej smyczy. Już eksperci z tvn pokazali jak można im wierzyć kiedy szczuli na strażników granicznych razem z tuskiem na czele
  • Odpowiedz
To wytłumacz mi dlaczego przez 30 lat nic na granicy z Białorusią się nie działo a ataki hybrydowe zaczęły się po nieudanym ciamajdanie wspieranym silnie przez polską klasę polityczną?


@thurisaz1982: To jest generalnie bardzo proste - obecnie Putin prowadzi wrogą politykę wobec Polski, to i destabilizuje sytuację na wszelkie sposoby, także na granicy. Ten sam Putin, do którego się Grigorij ślini. Te ataki zaczęły się przede wszystkim chwilę przed agresją na
  • Odpowiedz