Wpis z mikrobloga

  • 31
Wiem że ma takie poglądy i się z nimi nie zgadzam. Wyobraź sobie jak źli muszą być inni kandydaci że Braun to najlepsza opcja.


@KonserwatywnyMocny: xDDDDDDDDD Co takiego mówią inni, że jest gorsze od bredni Brauna? Bardzo mnie zaciekawiłeś
  • Odpowiedz
@tusk: Mogę Ci w skrócie napisać. Napisz tylko w odpowiedzi ile masz lat bo jestem ciekawy.
PO/PIS - działają na szkodę Polaków juz tyle lat że szkoda strzępić, ramię w ramię niszczą Polskę
PSL - partia która układa sie zawsze z kimś większym i wspiera destrukcyjne działania
Lewica- Partia jawnie wroga moralności i życiu
Hołownia- kolejny twór sponsorowan z kierunków atlantyckich stworzony przy pomocy TVN
Konfederacja- Jedyna partia kreująca się na
  • Odpowiedz
tragedia, że takie oszołomy mają poklask wśród jakkolwiek znaczącej części społeczeństwa


@9Japko9: napisał typ co pisze pod tagami z patowalk XDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@deeprest: I co w tym tekscie jest złego? Pytam poważnie? Z perspektywy czasu jest trafny. Przewrót na Białorusi się nie udał co całkowicie wepchnelo baćke w ręce Putina i teraz mamy wojnę hybrydową na granicy. Przypominam , że Baćka do tego momentu był dla Polski zupełnie neutralny, ba nawet wysyłał sygnały świadczące o próbie zacieśnienia współpracy. Wszystko rozpierydiolila polsk klasa polityczna, która chciała być podmiotem a jest tylko przedmiotem w polityce
  • Odpowiedz
@LukaszTV: szybko go wyjebią albo będzie musiał sobie jakieś OSP tam założyć, bo od ilości świec chanukowych, osób nieheteronormatywnych i innych rzeczy, których nienawidzi to nie będzie miał czasu ja siedzenie w parlamencie. Flagi same się nie zerwa, choinki same się nie wyniosą, świece same się nie zgaszą. Tam nie beda go tolerować tak jak toleruje się jego zachowania u nas.
  • Odpowiedz
@qwenti: najgłupszych wyborców to ma tusk, oszust, kłamca, który nie wywiązuje się ze swoich obietnic i głosuje przeciwko temu co obiecał, napluł w twarz swoim wyborcom, a oni udają że deszcz pada. Prawde powie tylko wtedy gdy się pomyli.
  • Odpowiedz
@LukaszTV: Nie ma to jak obsadzać rusofili w PE. Robota spełniona, kopiejki wpadły.
Grzesiu wyjdzie ze 3 razy powie coś na miare swojego intelektu, a o Polakach znowu będą myśleć, że kretyni bo kogo oni wybrali.
  • Odpowiedz
@xclws: okej, nie zgadzasz sie ze mna. Czy jestes w stanie wskazac jakiegos profesora lub kogos kto cos osiągnął i wypowiada sie pozytywnie o braunie?
  • Odpowiedz
@thurisaz1982 oczywiście, backa nie chciał do Putina, tylko tak go zmusili. Te samą wymówkę będziecie stosować tłumacząc czemu powinnismy przepuścić rosyjskie czołgi przez Warszawę?
  • Odpowiedz