Wpis z mikrobloga

#psychologia chciałbym zmienić swoje życie na "lepsze" ale widzę że jedyne co by to oznaczało to tylko #!$%@? i żadnej satysfakcji. Jak u tych grubasów co schudli i wcale nie są szczęśliwsi.
  • 24
  • Odpowiedz
  • 0
@pezot: no właśnie nie mam satysfakcji. Od pewnego czasu już kompletnie z niczego. Co by to nie było, #!$%@?. Nic. Jeszcze trochę i przestanę do roboty chodzić bo mnie już nie obchodzi (już coraz częściej chodzę na chorobowe)
  • Odpowiedz
  • 0
@Aokx: a co jak nie czujesz nic? Ani nie cierpisz ani nie masz satysfakcji? Cierpisz 5 minut ale później stwierdzasz że wsm to nie cierpisz bo i tak cię to nie obchodzi, że jest to wymuszone cierpienie a satysfakcja trwa 2 minuty a w większości masz pusty łeb i nie czujesz nic poza znużeniem
  • Odpowiedz
@jan-kopec: Może terapia by ci pomogła? Warto tez zrobić badania hormonalne, nie znam Twoejgo zycia, wiec nie wiem co ci doradzic, jenak wiedz ze duzo ludzi ma takie problemy egzystencjonalne, co nie znaczy ze nie warto nad tym pracowac, bo skonczysz jak te #!$%@? z tagu przegryw :D
  • Odpowiedz
chciałbym zmienić swoje życie na "lepsze" ale widzę że jedyne co by to oznaczało to tylko #!$%@? i żadnej satysfakcji. Jak u tych grubasów co schudli i wcale nie są szczęśliwsi.


@jan-kopec: jak się z tym czujesz? czy chcesz o tym porozmawiać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@aHmuX: nie wiem. Nie chciało mi się z kimś gadać na głos to napisałem tutaj. Czasami jak ktoś coś mi odpisze to miewam oświecenie. Może jak raz
  • Odpowiedz
  • 0
@Aokx: pracowałem już po 48, miałem kasę, #!$%@?łem, znowu zarobiłem i mnie to znudziło. Podejrzewam że żyje nie swoim naturalnym życiem (patusiarskim) tylko usiłuje sobie skroić życie pod pewne swoje wyobrażenie co jest właściwe. Powiem ci szczerze - mam ochotę kraść, zabijać, robić awantury o byle gówno. Jedyne co mnie powstrzymuje to widno odsiadki. Raz już siedziałem to myślałem że jebla dostanę. Niby krótki wyrok, ale ja #!$%@?ę. Małpiego rozumu dostałem.
  • Odpowiedz
  • 0
@pezot: miałem kilka terapii i miałem już jej dosyć po kilku sesjach. Uważam że trarapia na mnie nie działa bo musiałbym chcieć normalnie żyć, pragnąc tego a naprawdę to chciałbym żyć jak ostatni świr i niebezpieczny przestępca. Tylko pierdel mnie powstrzymuje od tego. Na sesji chciałem przeruchać psychologa, jedyne czego mi się chciało to jej pokazać #!$%@? i wsadzić go jej w mordę... Wiadomo czym by się to skończyło.... Nie leciała
  • Odpowiedz
nie wiem. Nie chciało mi się z kimś gadać na głos to napisałem tutaj. Czasami jak ktoś coś mi odpisze to miewam oświecenie. Może jak raz


@jan-kopec: na pewno chodziłeś do psychologa? Zazwyczaj tak zaczyna się każda sesja. Intersujące, że nie załapałeś żartu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jan-kopec: XD zawsze jest jakies wyjscie, jak jestes ostrym patusem, wyjedz gdzies gdzie ryzyko odsiadki jest mniejsze, zatrudnij sie do grupy wagnera albo do wojska gdzieś, od ciebie zalezy czy chcesz sie kisić w "normalnym" i poukładanym świecie, czy chcesz je przeżyc tak jak naprawde chcesz.
  • Odpowiedz
  • 0
Mnie nic nie obchodzi, nawet patusiarskim życie by mnie znudziło i bym wrócił do #!$%@? punktu wyjścia. Poza tym, życzysz mi śmierci w obesranym okopie z pluskwami? Jak tak chwalisz to sam jedź za worek ziemniaków i kapusty zdychać.
  • Odpowiedz
@jan-kopec: to jestes świrem czy nie #!$%@?? Chcesz zabijac i byc ostrym #!$%@? czy jednak cipeczka z ciebie? Ty sam nie wiesz czego chcesz typie hahahaha
  • Odpowiedz
@jan-kopec: Jak nie chcesz byc swirem albo nie masz odwagi robic tego co chcesz, to wracaj grzecznie do szeregu, zaden swir z ciebie, a kolejny szaraczek jakich miliony
  • Odpowiedz
@jan-kopec: Wydaje mi się że jesteś agresywny i potrzebujesz robić jakieś agresywne rzeczy. A co robić w życiu no to ludzie w różnych rzeczach szukają przyjemności, w pieniądzach, seksie, narkotykach, artyzmie, polityce, nauce, wychowywaniu dzieci. Chyba życie polega na robieniu tego do czego się człowiek nadaje.
  • Odpowiedz
  • 0
@pezot: dobrze że ty prawilna #!$%@? wiesz wszystko czego chcesz robić w życiu. To ty #!$%@? łysa #!$%@? do swojego kołchozu na trzecią zmianę bo kieras już na ciebie czeka. Znalazł się Pershing w dupę #!$%@?. A teraz #!$%@? śmieciu na czarną listę. Nie chce mi się twojego tępego ryja oglądać którego nawet nie pokażesz #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 0
@pezot: pokazałeś swoje oblicze w pełnej krasie. Teraz możesz #!$%@?ć na wieki wieków. Nie zapomnij kolegów sprzedać na komendzie. Może dostaniesz konferencję na fame MMA.
  • Odpowiedz