Wpis z mikrobloga

Co sądzicie w ogóle o tym aby mając jakieś problemy które nie pozwalają spać, narobić sobie więcej innego typu problemów takich przy których pierwszy problem będzie wydawał się błahy, coś na zasadzie ogień zwalczaj ogniem

#przegryw #depresja
  • 8
  • Odpowiedz
@ZabawnyTypek: Nie dojdziesz tak do sprawy. Poprostu na miejsce jednego problemu, inny nie będzie dawał ci spać. Ja proponuję ci stoicyzm. Każdy ma problemy. Jeśli jest to problem z którym sobie możesz poradzić, to go rozwiąż, jeśli problemu nie możesz rozwiązać to się nim poprostu nie przejmuj bo co zrobisz? Nic nie zrobisz więc po co się martwić.
  • Odpowiedz
@ZabawnyTypek:
Jakby ci to wywalić. Czasem poprostu trzeba zaakceptować, że nie każdy będzie sławny bogaty czy może będzie dostrzegany przez innych jako ktoś kto radzi sobie w życiu. Pewnie dookoła możesz widzieć jak to u innych może być zajebiście ale potem się okazuje że tak naprawdę u nich się dzieje #!$%@?.

To co na ulicy widzisz to jedynie widzisz cześć życia każdego człowieka. Gdzieś na ulicy widzisz "szczęśliwa rodzine" i tylko
  • Odpowiedz
  • 0
@LegendarnyOdkurzacz 5 lat temu uznałem że pieniądze są właśnie najważniejsze i mogę być smutny i mieć depresję ale ważne żeby być bogatym... I w sumie skończyło się tak że jestem w #!$%@? nieszczęśliwy i mam stany przed depresyjne ale za to nie jestem bogaty tylko mam długi, zabawnie wyszło nie ma co
  • Odpowiedz