Wpis z mikrobloga

#wybory poszłam oddać głos, w holu minęłam parę (z twarzy widać, że ciągną socjal a 800+ zamiast na bombelka to na wódkę i szlugi idzie).
Karyna pyta się chuopa na kogo ma głosować
-nie wiem
-no ja też nie wiem

No to po #!$%@? idą na wybory idioci xd
  • 53
  • Odpowiedz
Karyna pyta się chuopa na kogo ma głosować

-nie wiem

-no ja też nie wiem


@Paszczakova: Dobra się nie zesraj bo ja przeważnie jak idę na wybory to nie mam pojęcia co to #!$%@? za ludzie na tej karcie są xD I przeważnie głosuje na jedynkę, czasem jak mi się nudzi wezme kogoś z środka listy.

Jak ktoś jest z dużego okręgu to raczej ma celebryte na liście i może
  • Odpowiedz
  • 0
@Paszczakova Bo wszystkie media i "mądre" głowy trąbią z telewizora, że na wybory to KONIECZNIE musisz iść, inaczej jesteś niszczycielem demokracji. I później mamy takie efekty.
  • Odpowiedz
jak to jest ze w demokracji głos profesora ma takie same znaczenie jak głos żula spod sklepu?


@t2000: też nie wiem dlaczego głos profesora ma takie samo znaczenie. Przecież wiadomo, że profesor z automaty oznacza kogoś mądrzejszego.
Krupier - > jak to jest ze w demokracji głos profesora ma takie same znaczenie jak gł...

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • Odpowiedz
@Paszczakova: Bo nie ma nikogo wartego głosu, a dodatkowo w PE i tak europosłowie nie mają żadnej sprawczości. Sośnierz będąc europołsem nagrał filmiki na yt jak wyglądała jego praca. Tam nawet głosów nikt nie liczył, bo głosowanie jest przez podniesienie ręki i prowadzący szacuje na oko, a w rzeczywistości patrzy tylko czy rękę podnoszą europosłowie rządzących partii Niemiec i Francji.
Do PE politycy idą tylko po kasę- pensję i tyle.
  • Odpowiedz
bo w polsce z jakiegoś powodu od dekad promuje się postawę że chodzenie na wybory to jakiś obowiązek obywatelski i każdy powinien to robic. i to nie jakieś patusy promują coś takiego tylko najmądrzejsze głowy w kraju albo najbardziej rozpoznawalni celebryci


@stan-tookie-1: jednocześnie ci, którzy to promują nie mają problemu z tym, że posłowie w przypadku głosowania nad jakimiś ważnymi ustawami bez większych problemów wybierają "wstrzymuję się". XD
  • Odpowiedz
No to po #!$%@? idą na wybory idioci xd


@Paszczakova: bo mogą i to jest dokladnie ich argument. Bo moge. #!$%@? ze nie wiedza nic o otaczajacym ich swiecie, MAJO PRAWO SIE WYPOWIADAC TO SIE BEDO WYPOWIADAC!
  • Odpowiedz
@Paszczakova: przecież tak 30% wyborców LEKKĄ RĘKĄ powinni stracić prawa wyborcze. IMO 40 a może nawet 50%. Czemu? Bo się nie znają na polityce.

Cenzusy wyborcze i testy na IQ powinny być złotym standardem każdej demokracji i republiki. Odsiejmy d3b1l1. wszystkich. każdej opcji. nawet mojej (o to szczególnie proszę jako liberał).
  • Odpowiedz
Karyna pyta się chuopa na kogo ma głosować

-nie wiem

-no ja też nie wiem

No to po #!$%@? idą na wybory idioci xd


@Paszczakova: przecież za każdym #!$%@? razem, kiedy są wybory, to banda przygłupich wykopków wręcz rzuca się na ciebie jak tylko powiesz, że nie wiesz na kogo głosować, więc nie głosujesz/#!$%@? wybieranie "mniejszego zła" w postaci tej drugiej partii na "P" lub
  • Odpowiedz