Wpis z mikrobloga

@Tja88: jakieś wyjaśnienie? Bo z rzeczywistością to nic wspólnego nie ma. Ziemia nie złapała żadnego księżyca
Tylko planeta zwana theią zderzyła się z ziemią, przez co została zniszczona potem ziemia miała pierścienie i wszystko było magma, z której uformowały się dwa księżyce, chociaż bardziej takiej bloby magmy, które potem połączyły się w jeden

Pomad to w tym okresie oceny nie były niebieskie a zieleni jeszcze nie było
  • Odpowiedz
@isomalta: no ale w jakim celu zakłamywać rzeczywistosc nawet w memie. Zwłaszcza że ten próbuje lizać naukę bo jowisz z racji na swoją masę na wiele księżyców i wszystko łapie. Rozumiem żylibyśmy w XIX wieku wtedy teoretyzowano że księżyc mógłbyc złapany. Ale min próbki gleby z księżyca przywiezione przez astronautów temu zaprzeczyły. Tak samo Np luka w naszym układzie gdzie powinna być planeta a jej nie ma. To była wlasnie theia
  • Odpowiedz
@isomalta: no nie wiem czy byłabyś fanką bo nie spodobał Ci się mój wpis ;p fanką to prędzej mogłabyś być moja jakbyś mnie poznała na żywo, ale strona to wątpię :p

A czy to o dzieleniu się nie jest przypadkiem Twoja interpretacja? czy gdzieś jest wyjaśnienie tego mema
  • Odpowiedz
@Schyzu: jedyną spinę w tym temacie to macie wy xd. To, że ktoś napisze więcej niż jedno zdanie jako komentarz nie znaczy, że ma spinę xd no ale cóż typowego wykopka przerasta wiecej niż kilka słów jako komentarz i szuka drugiego dna.
  • Odpowiedz