Wpis z mikrobloga

@ejenes: Ja sie nie dziwie ja sie pytam o decyzjie takiego wyboru ale widać ty nie ogarniasz i dajesz przykłady z dupy jak ułom o TV i padzie że rzekomo PC tego nie obsluguje🤷🏻‍♀️🤦

Mentalnie Ograniczeony 😅 ale to ty #!$%@? twierdziłeś że do PC nie ma pada ani nie nożna podłączyć pod TV! Ale co sie dziwić 🤷🏻‍♀️ Glupich nie sieją! Sami sie rodzą!
  • Odpowiedz
@ejenes: Spłakałeś sie na komentarz do moderacji 😏 Co za Bencwał 🤷🏻‍♀️ A na drugi raz zastanów sie co ty mówisz i do kogo! Bo że jesteś wioskowym gupkiem to już wszyscy wiedzą 😅
  • Odpowiedz
@zjadlbym_kebaba: Nie bardzo ale pamiętam premiere GTA5 a RDR2 kupiłem w 2021 i jeszcze nie grałem 😅 Mimo to GTA6 nie jest żadnym argumentem Za żeby kupić PS5 🤷🏻‍♀️ I wierze że Rockstar sie ogarnie i że na wersja na PC długo czekać nie będziemy 😏️ Pamiętasz może jak Rockstar wyszedł na współpracy z Google aka STADIA!?
  • Odpowiedz
@ejenes: Przyjechałeś sie do mnie lNie umiesz w merytoryke to wyzywasz a jak zostałeś zgnieciony to płacz do moderacji 😏

Wstyd i Żenada
Dzięki że sie sami ujawniacie😘
  • Odpowiedz
@Podstarzaly_Mandalorianin: Po co mam kupować PC za 2k, który ledwo pociągnie połowie gier z konsoli i tracić mnóstwo czasu na konfigurację (zdalne uruchamianie PC, korzystanie z niego bez użycia M+K), podłączanie, #!$%@? sie znow bo trzeba coś zaktualizować, ustawić, podmienić pliki bo gra się nie uruchamia, robić ze swojego salonu pokoju dziecięcy dla gracza, bo przecież tam koniecznie musi stać pc (niektórzy chcą mieć stylowy dom), lub co lepsze przeciągać hdmi
  • Odpowiedz
@StaszekGGG: Nie wiem czy zauwazyles ale przestalem ci odpisywac. Twoj sposob wypowiedzi i merytoryka jest na poziomie rozkapryszonego 12latka. Na koniec, bo lecisz na czarna, podrzucę Ci screena. Moje ostatnie zgłoszenie jakiegoś postu, jest ze styczna 2024. Wychodzi na to, ze nie tylko ja uważam ciebie za ***** ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ejenes - @StaszekGGG: Nie wiem czy zauwazyles ale przestalem ci odpisywac. Twoj sposo...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Po co mam kupować PC za 2k, który ledwo pociągnie połowie gier z konsoli i tracić mnóstwo czasu na konfigurację (zdalne uruchamianie PC, korzystanie z niego bez użycia M+K), podłączanie, #!$%@? sie znow bo trzeba coś zaktualizować, ustawić, podmienić pliki bo gra się nie uruchamia, robić ze swojego salonu pokoju dziecięcy dla gracza, bo przecież tam koniecznie musi stać pc (niektórzy chcą mieć stylowy dom), lub co lepsze przeciągać hdmi z piętra
  • Odpowiedz
@ejenes: Ty takimi postami jak ten powyżej pokazujesz że nie masz pojęcia o czym mówisz a chcesz pouczać ludzi co mają robić 😅😅 A to tylko jest przykładem Wioskowego Gupka ktory warczy jak jest orany 🤷🏻‍♀️😅😅🤦🤦🤦🤦

Żenada 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
  • Odpowiedz
ustawić, podmienić pliki bo gra się nie uruchamia,


@ejenes: iks de już nawet na linuxie nie trzeba robić takich fikołków (wiesz jest steam, ma nawet funkcję big picture i obsługuje sie go padem). Pecet za 2k spokojnie obsługuje gry w rozdzielczością jak ps5 z płynnoscią jak ps5 a do tego masz mody do giereczek, pakiet biurowy etc, a na koniec chowasz go do plecaka i możesz jechać na drugi koniec świata,
  • Odpowiedz
@StaszekGGG:

Przyjechałeś sie do mnie lNie umiesz w merytoryke to wyzywasz a jak zostałeś zgnieciony to płacz do moderacji 😏


Wstyd i Żenada

Dzięki że sie sami ujawniacie😘

A to tylko jest przykładem Wioskowego Gupka ktory warczy jak jest orany


ty serio jestes chory psychicznie xD
  • Odpowiedz
@Voltix: Ja 🧐 Dziecko drogie! To jest lekcja na przyszłość żebyś zanim otworzysz paszcze i zabierzesz głos w jakimkolwiek temacie Pomyśl 5 razy czy aby napewno wiem o czym chce rozmawiać a jak nie to dupa cicho! A uszy szeroko nastawione! 😉️👉
StaszekGGG - @Voltix: Ja 🧐 Dziecko drogie! To jest lekcja na przyszłość żebyś zanim ...

źródło: 1000002005

Pobierz
  • Odpowiedz