Wpis z mikrobloga

@Elberus niestety muszę ci popsuć trochę trollowanie ale znam Chada ukrainca 190 mięśniaka a żyje z ukrianska niska laska w otwartym związku gdzie ona puka się z innymi a on w zamian za to pisze do innych lasek się żalić xD
  • Odpowiedz
@G06DbT

@Linnior88: a ty za to nie masz nikogo, nawet turasy za którymi tak przepadasz ciebie nie chcą

Postaraj się bardziej mnie obrazić bo jak na razie to obrażasz tylko siebie tak niska inteligencja :3
  • Odpowiedz
@NowyStaryMirek

@Linnior88 to ty nie wiesz że powyżej 185 mózg się kurczy? To tak jak u lasek, powyżej 165 stają się jeszcze bardziej głupie.

Poprostu śmieszy mnie wychwalanie Ukrainek gdzie te z dużych miast to polki na sterydach bo tak samo feministyczne ale z domieszką tego że bardziej nastawione na dobra materialne
Z resztą nie trzeba długo szukać powodów czemu tak jest Polacy np ciągle obrażają polki a jak spytasz ukrianca jakie
  • Odpowiedz
@Linnior88 moment, to że chwalą swoje kobiety to jest cuckoldostwo? No chyba nie. Miałem Ukrainkę i była ok, szczególnie to mnie urzekło że zawsze ubierała się jak kobieta a nie jak dziwka. Ale Polki porządne też miałem, no może aż zdradziły ale z początku były ok.
  • Odpowiedz
@NowyStaryMirek bo w każdym narodzie są różne kobiety ale zobacz jakie mają hobby te ukrianki z dużych miast tańce na rurach , instagramy, luksusowe życie na które je nie stac ale starają się mieć
  • Odpowiedz
Postaraj się bardziej mnie obrazić bo jak na razie to obrażasz tylko siebie tak niska inteligencja :3


@Linnior88: ja nikogo nie miałem zamiaru obrazić, ja po prostu stwierdziłem fakt.

Bo chyba zapomniałaś jak na Mirko wrzucałaś pełno postów, że turasy to są nadludzie, i masz u nich duże powodzenie.
  • Odpowiedz