Wpis z mikrobloga

Kolejna gala bez przedstawicieli rodziny Zwierzynskich a już lokum za darmo na urzędniczej nie ma, więc niedługo szukajcie dosyć nowego telewizora i komputera na olx( ͡° ͜ʖ ͡°) #famemma #danielmagical
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GoodGuyChucky93: Jak na razie Gochy Smalec nie monetyzuje na TingTongach więc podejrzenie, że Jacenty coś źle zenzał na komisariacie może być trafne... i Gohabal może być na celi? Mrugała podobno w DE pracuje. Smalec sam jest na obecną chwilę w Toruniu zresztą zesrany bo jak wypłynie adres to ma z nami #!$%@? xD
  • Odpowiedz
Kolejna gala bez przedstawicieli rodziny Zwierzynskich a już lokum za darmo na urzędniczej nie ma, więc niedługo szukajcie dosyć nowego telewizora i komputera na olx( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Oskins: Totalnie szczerze, nie szkoda mi ich.
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: może i był na prime, ale zobacz jak szybko poleciał w dół. Już nie jest main eventem, a zwykłym petem, który dostaje mało płatne walki i grosze. Kwestia czasu max. 2-3 gal i bidula też wywalą, bo on żadnych zasięgów w social media nie robi i kto chcę oglądać typa, który za każdym razem oklep dostaje. Gdyby miał iloraz marconia to wtedy by mógł w każdej federacji występowac, a
  • Odpowiedz
@quiksilver: Skoro Goha pierdzi w pasiak to po co by Clout miał wczoraj robić ankietę, pytając czy ludzie chcą jej walki następnego dnia? Musieliby się nieźle nagimnastykować żeby wyjaśnić, że jednak walki nie będzie, skoro lud by zadecydował że chce.

I skąd info o Mrugale w DE, gdzie się w ogóle teraz o przeciekach tucznikowskich czyta?
  • Odpowiedz
@quiksilver: Goha mogła zaś dostać też zakaz występów w sieci (już coś takiego miała, co kitrali ją na U2 przed kamerą). Co wydaje mi się dosyć bardzo prawdopodobne. Więc nawet jeśli nie siedzi w pasiaku (bo Tuczenka pewnie by już o tym piał i gadał) to ta opcja najbardziej prawdopodobna :>

Z Jacentego na bank wyciągnęli co chcieli wyciągnąć, bo z nim rozmowa to jak ze Sławkiem i Edkiem.
  • Odpowiedz