Wpis z mikrobloga

Mi się wydawało, czy midel zawsze miał płatne szkolenia? Czy robił takie "eventy online" jako zajawkę za free? Pytam bo mi dziś wyskoczył jako płatna reklama - że darmow wydarzenie, zostan bogaty za darmo (z grubsza taki przekaz), a przecież on kosi kasę na szkoleniach ;p

PS - trzeba się zgłosić natychmiast bo liczba miejsc na szkoleniu online jest MOCNO LIMITOWANA - cytat dosłowny :)

#nieruchomosci
del855 - Mi się wydawało, czy midel zawsze miał płatne szkolenia? Czy robił takie "ev...

źródło: temp_file1869756543808424479

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
że darmow wydarzenie, zostan bogaty za darmo


@del855: Za darmo to uczciwa cena. Tak jest to środek lejka sprzedażowego; dostaniesz treści powszechnie dostępne za darmo w intrenecie z informacją, że jako chcesz więcej to w płatnym szkoleniu będzie instrukcja krok po kroku jak być milionerem.

PS. Szczyt inwestycji - super nazwa nawiązująca do faktu bycia na szczycie górki cenowej
  • Odpowiedz
  • 0
Tak jest to środek lejka sprzedażowego; dostaniesz treści powszechnie dostępne za darmo w intrenecie z informacją, że jako chcesz więcej to w płatnym szkoleniu będzie instrukcja krok po kroku jak być milionerem.


to jest janse, ale wydawalo mi sie ze funkcji tych zajawek za free plenia jego durne filmniki na yt o wszystkim i niczym, insatstories i takie tam, a nie oficjalne wydarzenia - te zawsze platne(?)

@pogromca_kucy:
  • Odpowiedz
  • 3
Orzechowski - Pan ekspert ( ͡° ͜ʖ ͡°)


od kiedy publicznie z pwoazna mina powiedzial, ze lodz - 36k/m do 2030 a miedl mu przyklepal - to jest moj ulubiony ekspert, niby mnije znany od turka, a jednak z wieksza fantazja

@KubekBezUcha:
  • Odpowiedz