Wpis z mikrobloga

Stecka mozesz nie usuwac moich wpisow, ktore nie zostaly jakkolwiek zgloszone, bo nie ma sladu w wymoderowanych tresciach? Ten serwis to nie jest twoj prywatny folwark tylko dzialalnosc biznesowa Michala Bialka.

Wrzucam jeszcze raz, bo ten lewacki radykal nie chce zeby wykop widzial moja tworczosc

@m__b Wpis usunięto z pobudek osobistych, przez co doszło do naruszenia regulaminu.

#wykopcontent #wykop #granica #bialorus #rosja #holland #afera
tenji - Stecka mozesz nie usuwac moich wpisow, ktore nie zostaly jakkolwiek zgloszone...

źródło: 8t43j7

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tenji: punkt przegięcia moderacji zależy głównie od tego skąd mogą popłynąć potencjalne środki, są oczywiście pojedyncze podrygi modkow ale ale głowny nurt z gór idzie
  • Odpowiedz
@tenji ta kobieta stan umysłu. Kiedyś chciałem kupić wykop sponsorowany nawiązujący do reklam pewnej firmy hostingowej tutaj - odmówiła, bo im się to nie spodoba. Dzizys, jak przedszkole.
  • Odpowiedz
@tenji: przecież ten serwis od wielu lat to jej prywatny folwark. Setki Mirków straciło życie na walce ze zbożową. Przecież ona miała odpały, o których nawet media branżowe pisały i nie mówię tu nawet o sesji w zbożu. Albo banowanie permanentnie za wrzucanie screenów jej własnych wypowiedzi. Jednocześnie potrafiła udzielić wywiadu, że swoich prywatnych spraw nie przenosi na pracę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tenji: też mi usunęli ankietę z pytaniem czy kobiety powinny nie mieć praw człowieka. Też nie było zgłoszenia. Myślałem, że bug, albo że ocipialem, albo że może przeoczylem ten wpis na moim profilu, ew. przeoczyłem zgłoszenie. Jednak nie. Na 99% modek sam sobie usunął. Ostatni raz jak ten wpis widziałem, zdążyłem sprawdzić wyniki. Możliwe, że komuś w moderacji się nie spodobały xd
  • Odpowiedz