Wpis z mikrobloga

@Cephalopoda_Ammonoidea: @NieBendePrasowac
2 koła to kupa forsy jeszcze 5 lat temu xD Ja to w sumie nie mam nic przeciwko nawet takim droższym kawalerskim, może niech nie aż tak drogich, ale niech dadzą mi znać rok wcześniej, że chociaż coś się szykuje i są grube plany, typu daleka podroż za granicę i tak dalej. A nie mi wyskakują np. 2 tygodnie, miesiąc przed że mam szykować ileś siana bo jedziemy autami
  • Odpowiedz
@AdamKarolczak02137 nie. Absolutnie nie jestem zawistny. Po prostu nie jestem mu potrzebny. Gdy był na studiach on czy jego brat, to potrafili mi się ładować na nocleg bez żadnej zapowiedzi, nie ważne, że miałem pracę czy studia. Zawsze było, że co tam, jak to mogę nie mieć czasu gdy on już stoi pod drzwiami. Żadnych wiadomości, telefonu przez 5 lat, a wiem, że przyjeżdżał i jeden i drugi. Jak sam się nie
  • Odpowiedz
Domyślam się że nie chciał żeby to się wymknęło spod kontroli bo płacenie za cały wieczor każdemu to przesada ale kolejkę w takim wypadku obowiązkowo wypada postawić.


@vateras131: postawił nas w niezręcznej sytuacji bo regularnym było picie po taniości w akademiku.

Natomiast on zarezerwował loże na 15 osób w pubie na samym rynku w Krakowie.
  • Odpowiedz