Wpis z mikrobloga

#wojna #bialorus #granica #wojsko #tusk #holownia

Jestem oburzony. Wzorem tych Kurdej-Szatanów wypowiem się kierując się tylko kierowany teraz własnymi emocjami, nie patrząc na inne argumenty ani na logikę czy inne konsekwencje. Użyję waszej retoryki - zorientowanej na własną emocjonalność, bez patrzenia na cokolwiek innego. W ten sposób działaliście wy: "biedni imigranci" łapiący was za serduszko sprawił że kompletnie oślepliście na los własnego narodu. Jestem zbulwersowany i #!$%@? tym co się stało. A więc:

Po pierwsze - uważam że jako naród powinniśmy dojeżdżać reżim Łukaszenki z każdej strony, w każdym aspekcie. Poruszyć niebo i ziemie żeby jego reżim miał tak pod górke, że aż się zasapią. Przekonać Unię do nowych sankcji, pogadać z USA, krajami NATO. Powinniśmy ruszyć z kampanią informującą naród Białoruski że nie mamy z nimi żadnego problemu, że nawet ich lubimy a naszym celem jest wyzwolenie ich spod jego reżimu. Ten Białuruski cwel powinien mocno zapłakać i my powinniśmy te łzy wywołać. Za Mateusza, żołnierza. Honorowo.

Po drugie - wszystkie te Kurdej-Szatany, Stuhry, posłowie co biegali ze śpiworami - powinni być opluwani na ulicy przez niezadowolonych ludzi, nie miał bym nic przeciwko szczuciom ich - działalibyśmy jak oni - własnymi emocjami, nie patrząc na inne argumenty. Niech doświadczą to, czym nas karmili - niebezpieczeństwem ukrytym w ich emocjonalnym podejściu do świata, tylko i wyłącznie.

Po trzecie - urządzić Tuskowi i Hołowni majdan. Wyjść na ulice w dużej liczbie i domagać się dymisji tej #!$%@? chorągiewki politycznej. Od polityków powinno się wymagać wyobraźni, mają myśleć pięć ruchów na przód, a tymczasem te dwa debile nie nadają się na cieciów do hodowli pieczarek. Za to że są takimi szmatami, za ich brak wyobraźni, za to że musiał zginąć jeden z naszych braci by oni ogarnęli w jak ciemnej dupie mogą się znaleźć. I to nie przez przyzwoitość a przez strach, co z nimi zrobi #!$%@? naród. Pluje im na mordę za to jak ich emocjonalność względem "skrzywdzonych" ludzi na granicy wzięła górą nad zdrowym rozsądkiem. Za to, że my - naród - wiedzieliśmy i dyskutowaliśmy od dawna o możliwych konsekwencjach ograniczania naszych wojaków. I za to, że zmienili zdanie pod wpływem strachu o własne posady. Hołownia, cwelu - Tusk, szmato - pluje na was. Wszyscy lewacy, którzy nawoływali do wpuszczenia tych ludzi - wy ludzkie miernoty, to wy jesteście problemem tego kraju, to wasze rządy stawiają pod znakiem zapytania przyszłość tego narodu. Patrzycie na własne korzyści, jeszcze do niedawna ubolewaliście nad losem morderców, którzy zabijają naszych braci.

Teraz morda w kubeł i jak to mówił Himmilsbach - patrz w którą stronę mieszasz herbatę, #!$%@?. Jeżeli cokolwiek złego spotka moją rodzinę ze strony tych, których chcieliście wpuścić - ja będę pamiętał i przyjdę po was, #!$%@? mnie co potem. Macie wiedzieć, że ponosicie odpowiedzialność, głupie #!$%@?, którzy wmawialiście wszystkim że mordercami są Ci, których obecnie mordują. Cały rząd powinien się podać do dymisji, nie chcę władzy która jest tak głupia. To grozi kolejnymi niebezpieczeństwami. Won!

I oświadczam, że mam w dupie co kto sobie pomyśli, ale na następnych wyborach będę głosował na przeciwników politycznych wyżej wymienionych i będę namawiał do tego każdego, kogo zdołam. Jesteście zbyt niebezpieczni, wasza głupota już "zaowocowała" ofiarami po stronie narodu, nie można wam ufać, skąd pewność że jutro - cwele - nie zmienicie zdania i znowu nie będziecie chcieli wpuszczać tych brudasów. Cały naród jest mądrzejszy, kwestia bezpieczeństwa waszego podejścia od dawna była między nami - prostymi ludźmi - omawiana. Wszyscy zdawali sobie sprawę, że to groźne, ale wam - cwelom - bardziej zależało na opinii publicznej za granicą. KOSZTEM WŁASNYCH OBYWATELI. Nie ufam wam, jesteście zagrożeniem. Im szybciej naród się was pozbędzie, tym lepiej.

Uważam że ludzie powinni wyjść na ulice i domagać się ustąpienia. Apeluję do wszystkich - dajcie im to odczuć. Chociażby na najbliższych wyborach. Miałem nie iść, ale teraz zaangażuję się i będę dokładał każdą możliwą cegiełkę do pozbycia się was. Okazaliście się agentami działającymi na szkodę tego kraju, pokazaliście brak wyobraźni. Jesteście szmatami, które wieją raz w jedną, raz w drugą stronę. Stwarzacie zagrożenie nie tylko dla wojska, ale dla nas - narodu. Pluję wam na ryj, straciliście moje zaufanie zatem wszystko inne schodzi na bok - teraz celem powinno być pozbycie się was.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@komentator_2020: Nie potrafisz czytać? Chyba jasno się wyraziłem i podałem klarowne argumenty. W #!$%@? mam Twoje opinie o tych czy innych i szufladki w jakie mnie włożycie. Mam to głęboko w dupie, kumasz? Największymi szkodnikami są te cwele obecne u władzy i ich obrońcy. Miałem nie iść na wybory, ale teraz jestem zmotywowany. I będę głosował przeciwko nim.
  • Odpowiedz