Wpis z mikrobloga

za godzine popluczyny po E3 czyli summer game fest, prawdopodobnie pokaza nowe borderlandsy
#ps5 #gry
aleroc - za godzine popluczyny po E3 czyli summer game fest, prawdopodobnie pokaza no...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja tam nowe borderlands chętnie ogram. Po Tiny Tinie, a wcześniej 3 części wciąż pozostaje niedosyt. Jestem debilem, lykne wszystko.
  • Odpowiedz
  • 0
@qciek: mi sie tam 3 podobala, wiadomo handsome jack to calkowicie inna liga niz te blizniaki ale gameplayowo zupelnie na odwrot
ciezko sie wraca do 2 po 3
co to tiny tina, spodziewalem sie ze bardziej tam wywroca gameplay do gory nogami i na pierwszym planie bedzie walka wrecz a to w sumie taki troche reskin, poza tym otoczka i pomysl na gre spk
  • Odpowiedz
@aleroc: no tak, już dodatek do 2 był miodny(jestem też faanem fantasy, więc wiele smaczków mi podeszło), jednak mam wrażenie, że przy 2 spędziłem najwięcej czasu, najlepiej się bawiąc. Eventy w 3 były fajne, ale po kilku rajdach już się nudziły, zaś scenariusz do wonderlands był pisany chyba 15 minut przed premierą. Brakuje fajnego złola w stylu Jacka i większej ilości easter eggów, czy durnych zajawek, bo na tym ta
  • Odpowiedz