Wpis z mikrobloga

@d_garm:

pokazywanie nie dość że nie pełnych rządów


@d_garm: ?

to gdp per capita względem Niemiec, a nie faktyczne gdp...


@d_garm: A jak mam porównać gospodarkę, na którą pracuje 85 milionów w stosunku do 37 milionów? To co jak wstawie Holandie i wyjdzie to samo to stwierdzisz, że Polska jest tak samo bogata?

Niemcy poszły w kierunku socjalu, zabijając w ostatnich latach swoją gospodarkę, więc państwa rozwijające się, tj
Desire22 - @dgarm: 
 pokazywanie nie dość że nie pełnych rządów

@dgarm: ?
 to gdp pe...

źródło: 1111

Pobierz
  • Odpowiedz
@Jabby: polexit to alternatywa do glosowania, a nie jakieś prorosyjskie peło wcinanie robaków ograniczenie samochów spalinowych ograniczneie gotówki. Nie
Zaglosuję na partię ktora prędzej wpisze placenie gotówką i jedzenie mięsa do konstytucji, która będzie dawać dopłaty do używania 40 letnich gruzów i która będzie prześladować dewiantów i ekologów
  • Odpowiedz
@Desire22 nie rozumiesz wykresu który wstawiasz, przeczytaj co prezentuje... Typów idiota plujący na wszystkich jadem, wrzucając coś totalnie zmanipulowanego co pasuje do tezy, a nie opierając się na faktach kto normalny w ogóle wrzuca stosunek gdp Polski i Niemiec? Tylko manipulant albo idiota.
  • Odpowiedz
nie rozumiesz wykresu który wstawiasz, przeczytaj co prezentuje...

@d_garm: Ty nie wiesz czym jest per capita albo PPP, a mi wytykasz, że ja nie wiem co oznacza ten wykres?

. Typów idiota plujący na wszystkich jadem

@d_garm: To ty zaczynasz toczyć piane z pyska xd Ja ci wszystko wyjaśniłem, typie, punkt po punkcie.

wrzucając coś totalnie zmanipulowanego co pasuje do tezy, a nie opierając się na faktach kto normalny w
  • Odpowiedz
@Desire22 przestań wrzucać manipulacje to porozmawiamy. Po cholerne Porównujesz wielkości gospodarkę, jakie ma to przełożenie? Jak gospodarka Niemiec będzie się kurczyć przez ich idiotyczne decyzję, to będziesz się cieszyć, bo wykresie idzie w górę, ale pominiesz fakt, że w polsce żyje się coraz gorzej... Serio mam wrażenie, że rozmawiam z idiota, który nie rozumie nawet tego co wkleja...

A w okresie który wklejasz gospodarka Niemiec się kurczy, są w trakcie recesji, pokazujesz
  • Odpowiedz
@d_garm: Jakie to ma przełożenie? A takie, że porównujesz się do najlepszych i patrzysz jak daleko w tyle jesteś. To nie jest Luxemburg, USA albo Irlandia, żeby tutaj jakieś manipulacje PKB stosować. Gospodarka Niemiec co najwyżej zwolniła tak jak innych krajów UE i nie porównuje tutaj Włochów albo Hiszpanii które są w stagnacji.
Albo nie wiesz o czym mówisz, albo perfidnie kłamiesz (Zakładam, że to drugie).
Desire22 - @d_garm: Jakie to ma przełożenie? A takie, że porównujesz się do najlepszy...

źródło: kurczaca sie gospodarka niemiec

Pobierz
  • Odpowiedz
@d_garm: Już nawet pomijam fakt, że wszystko po 2008 W Niemczech powinno się kurczyć wg. Twojej teorii, czyli podczas rządów PO powinno być znaczne większe prosperity.
  • Odpowiedz
@Jabby ja będę głosował na PiS pierwszy raz w życiu. Konfą się brzydzę. Tuska nienawidzę, uważam go za największego szkodnika polskiej polityki. Lewicę uważam za durnie euroentuzjastyczną
  • Odpowiedz
Gdy mi ktoś prezentuje PiS i Konfederację jako alternatywę do głosowania.


@Jabby: PIS oczywiście nie jest żadną alternatywą, zwłaszcza biorąc pod uwagę ich uległość wobec głównego nurtu polityki unijnej, i to jak ściągali imigrantów za łapówki.
Jak chcesz inną alternatywę poza Konfederacją, to nikt ci nie broni zapoznać się z pozasejmowymi partiami, i ich kandydatami z listy: https://wybory.gov.pl/pe2024/pl/komitety
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: nie widziałem żeby jakiś obecny polityk konfiarz pałował do putina, ale za to widziałem jak politycy koalicji pomagają baćce w destabilizacji polskiego państwa. twoi włodarze są tacy sami jak pisowcy, po trupach do celu xD
  • Odpowiedz
nie widziałem żeby jakiś obecny polityk konfiarz pałował do putina


@edgarddavids a ja widziałam niejednokrotnie wypowiedzi brauna na temat rosji, białorusi, Ukrainy, Unii Europejskiej, brzydzi mnie niemiłosiernie ruska morda tego psa i całe jego środowisko z bosakiem, wiplerem i knurem szmateckim na czele. Ostatnio jak jeden z waszych znowu #!$%@?ł na białoruś i został oskarzony o szpiegostwo to wcale się nawet nie zdziwiłam, wszak cały czas słychać od prawakopiteków w Polsce ujadanie
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: nie wiedziałem ze szmit i matecki do konfederacji należy xD braun akurat jest debilem, ale czasem potrafi wykazać hipokryzje obecnych rządzących czy tych byłych z pisu. a tak poza tym co jest złego w krytykowaniu ue czy Ukrainy? tym bardziej, ze taka ue idzie w stronę samobójstwa gospodarczego, tak upragnionego przez ruskich. Ukrainę też trzeba krytykować, bo ich rząd ewidentnie jest antypolski, a te wszystkie słodziaśne filmiki od Zelenskiego mają
  • Odpowiedz
@edgarddavids @edgarddavids szmatecki, mejza, braun berkowicz i ta ewunia co wygląda jak terlecki to paczka dobrych znajomych, często urzadzają popijawy w hotelu sejmowym. Łączy ich także oddanie dla pisu, bowiem nikt tak zaparcie nie broni suwpolu i pisowców zamieszanych w rozkradanie państwowego majątku co konfederacja. Fajnie posłuchać co mówi Liroy w wywiadzie u Stanowskiego na temat swojego odejścia z konfy - ten plebsik nauczył się milczeć przed kamerami ale w kuluarach partii
PomidorovaLova - @edgarddavids  @edgarddavids szmatecki, mejza, braun berkowicz i ta ...

źródło: temp_file533537371878938632

Pobierz
  • Odpowiedz
szmatecki, mejza, braun berkowicz i ta ewunia co wygląda jak terlecki to paczka dobrych znajomych, często urzadzają popijawy w hotelu sejmowym. Łączy ich także oddanie dla pisu, bowiem nikt tak zaparcie nie broni suwpolu i pisowców zamieszanych w rozkradanie państwowego majątku co konfederacja.


@PomidorovaLova: dlatego ko glosuje i glosowało razem z pisem. transfery polityków miedzy tymi dwiema partiami sa czeste xD ty chodzisz po sejmie że wiesz kto z kim chodzi
  • Odpowiedz