Wpis z mikrobloga

@Jabby: Tak, z pewnością dobrym pomysłem jest głosowanie na opcje które osłabią nas na arenie międzynarodowej w sytuacji gdy szykuje sie eskalacja konfliktu z Rosją XDDDD
  • Odpowiedz
@Kielek96 dlatego OP powiedział, że na pis i konfę w żadnym wypadku w obecnej sytuacji. Nic Polski tak nie osłabiło na arenie międzynarodowej jak kradzieże pisowców i lizanie stóp ruskim przez konfiarzy
  • Odpowiedz
@Jabby wiadomo na PiS i Konfę mało kto z wyborców z koalicji zagłosuje, ale wielu takich wyborców po tej akcji z granicą nie pójdzie na wybory wcale i to będzie wygrana Konfedepisu, na własne życzenie koalicji.
  • Odpowiedz
@Jabby ja mimo wszystko idę, ale inni zdadzą sobie sprawę, że nie ma na kogo głosować i zostaną w domu, ci go głosują na koalicję (w większości) nie są taką sektą jak ci z Konfedepisu.
  • Odpowiedz
to nie jest pisowców zasługa, to cud że pkb rosło mimo pisu

@PomidorovaLova: No wiadomo, jak PO jest u władzy, to jest słaba koniunktura, a gdy PIS jest u władzy, to się automatycznie naprawia.
Wiec powiedz mi gdzie tu widzisz osłabienie gospodarki czy co tam twierdzisz?
  • Odpowiedz
  • 2
@Jabby no cóż, alternatywa dla KO obecnie są albo bezpartyjni (byle nazwisko faktycznego działacz społecznego, a nie Korwina startują ego z bezpartyjnymi...), albo ewentualnie TD.

Tylko totalne ameby umysłowe mogą traktować PiS albo konfe, czy nie daj boże Lewicę za alternatywe...
  • Odpowiedz
  • 12
@Desire22 ładna manipulacja, pokazywanie nie dość że nie pełnych rządów, to gdp per capita względem Niemiec, a nie faktyczne gdp... Niemcy poszły w kierunku socjalu, zabijając w ostatnich latach swoją gospodarkę, więc państwa rozwijające się, tj polska miały idealną okazję do wybicia się.

Już pomijam całkowicie kwestie tego, jaka jest struktura pkb. Pkb oparte na konsumpcji to krótkoterminowy skokowy wzrost, na tym oparł swoją propagandę PiS. Długoterminowy wzrost zapewniają wyłącznie nakłady w
  • Odpowiedz
  • 1
@PomidorovaLova

@Desire22 to nie jest pisowców zasługa, to cud że pkb rosło mimo pisu


Ale jak była inflacja na całym świecie to była ich wina? xD Jak za Tuska coś idzie dobrze to zasługa Tuska, jak za PiSu to rośnie samo z siebie. Podpowiem Ci. Wzrost PKB i spadek bezrobocia to ich zasługa. Tak samo jak ich zasługa było skłócenie Polaków i nepotyzm w SSP
  • Odpowiedz