Wpis z mikrobloga

Jak grzyby po deszczu pojawiają się komentarze w stylu: "KO może i zawaliła sprawę ale i tak lubie i zagłosuje" Widać, że zaistniała "sytuacja" (w gruncie rzeczy bardzo smutna) nie jest na rękę aktualnej władzy. Ehh już nie mogę się doczekać Pana Grzegorza w Parlamencie Europejskim.
#konfederacja #polityka #bekazlewactwa
hugoprat - Jak grzyby po deszczu pojawiają się komentarze w stylu: "KO może i zawalił...

źródło: temp_file3171938552168772562

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@matti-nn tak z małopolskiego i świętokrzyskiego można oddać swój głos ( ͡ ͜ʖ ͡) ehh no cóż wielka strata dla Sejmu RP ale zarazem będzie mógł jeszcze więcej zdziałać w PE.
  • Odpowiedz
  • 1
@SzybkieSondy: chodziło mi o Twoją składnię języka polskiego - a jeśli chodzi o podejście konfy do cpk to proszę:
https://konfederacja.pl/rzad-platformy-obywatelskiej-aktywnie-sabotuje-projekt-cpk/

Braun stawia wiele prognoz - jedne się sprawdzają inne nie. Gdy o nich mówi - wszyscy się śmieją, gdy się ziszczają każdy dziwnym zbiegiem okoliczności zapomina, że się śmiał gdy Braun jako pierwszy o nich mówił.
  • Odpowiedz
@hugoprat: chlopie, piszesz, że będziesz glosowal na brauna. Braun mówi, że pod cpk budują schron dla Żydów. Zagłosujesz na człowieka, który twierdzi, że Żydzi chcą wybudować potężny schron pod cpk w którym będą zarządzać światem? Tak czy nie. Przestań się miotać.
  • Odpowiedz
  • 0
@SzybkieSondy Tak zagłosuje z przyjemnością na Pana Grzegorza, choć w tej konkretnej sprawie ja osobiście nie mam żadnej wiedzy żeby móc się wypowiadać.

BRAUN STAWIA WIELE PROGNOZ - JEDNE SIĘ SPRAWDZAJĄ INNE NIE. Napisałem Ci większymi literami może teraz załapiesz ( )
  • Odpowiedz