Wpis z mikrobloga

Mirki, nigdy nie nosiłem okularów przeciwsłonecznych ale już rok temu padały mi oczy od słońca (chyba za dużo czasu przed monitorem), kupiłem niby jakieś pseudoawiatory ale w tym roku wolałbym być przygotowany (plus niezbyt mi pasowały do twarzy) Szukam więc czegoś o kształcie wayfarerów (po pierwsze klasyka po drugie podobno kształt pasuje każdemu ) Budżet jak najmniejszy, powiedzmy zaczynający się w okolicach stówki (da się zwiększyć ale wolałbym nie) Jakieś pomysły? Jak nie znajdę nic sensownego to kupię jakąś fajniejszą podróbę wayfarer na aliexpres-są nawet takie bez znaczka rb czy z innym logo.

#okulary #modameska #ubierajsiezwykopem
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szasznik: Jak naipsałem-nie znam się kompletnie. Czyli chinole nie dają żadnych fitrów? Bo spotkałem się z recenzjami okularów z alie które miały zarówno filtry jak i polaryzację (tylko nie kosztowały 10$ jak sprzedawane podróbki).
  • Odpowiedz
@thewickerman88: mają albo nie mają. C--j tam wie tych chinoli. Właśnie o to chodzi że na ali nie masz nigdy pewności. Jak masz problemy ze wzrokiem, to nie oszczędzaj i kup porządne okularu w PL w sklepie. I radzę omijać alledrogo bo tam też pełno podróbek z ali, które janusze sprzedają jako oryginał.
  • Odpowiedz
kupiłem Polarisy z polaryzacją za 59zł


@KuliG: Akurat tego bym nigdy nie polecił. Polariss to to samo, co Joker na Orlenach, tyle że ma inną naklejkę z nazwą. Modele te same, fasony te same, grubość soczewki itp. Ale jak kupiłeś to za 59zł, to naprawdę tanio ( wiem, ile to w hurcie kosztuje, bo w tym robię ).
  • Odpowiedz