Wpis z mikrobloga

#paranormalne #ufo #creepy #radio #oswiadczeniezdupy
Wczoraj siedziałem prawie 9 godz. w biurze a, że miałem masę pracy i nie chciałem, by mi ktoś przeszkadzał założyłem słuchawki i odpaliłem Radio Paranormalium.Poza "Kanałem o UFO", gdzie koleś na prawdę świetnie opowiada a do tego ma zdrowe i często sceptyczne podejście do wielu spraw, to nie słucham tego typu rzeczy.
Słucham i słucham nagrań z cyklu "naoczni świadkowie" i niech mi ktoś powie czy ten kanał jest na sero czy to jakiś eksperyment społeczny? Dla mnie to co oni robią to taki Bernatowicz w wersji light.
Koleś głosem generatora labo młodego księdza w konfesjonale zadaje pytania i słucha historii ludzi. Niektóre są lepsze inne gorsze, bardziej i mniej autentyczne ale całość tego kanału skleja mi się w jakiś odlot jednak.
DocentMarzanek - #paranormalne #ufo #creepy #radio #oswiadczeniezdupy
Wczoraj siedzia...

źródło: 8a4a19fceeb0cdf357bb17eeb79f5e2d,0,0,0,0

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@DocentMarzanek: są takie rzeczy na tym świecie, o którym się nawet fizjologom nie śniło. Historie jak historie jedne zmyślone, drugie być może prawdziwe. Sama nazwa kanału wskazuje co za tresci beda tam wrzucane. Tematyka różna, można sobie wybrać co się podoba. Kwestia czy wierzyć w to o czym ludzie tam opowiadają lub o czym są prowadzone dyskusje to już sprawa indywidualna. Prowadzący z tym głosem podkreśla, że to kanał paranormalny lecz
  • Odpowiedz
@chora-glowa: Bernatowicz wydawał mi się nieco odklejony już w czasach "Nautilusa Radia Zet" i jego ślepej wiaty w Emielcin. Później doszła sprawa "latających misek" a ostatnio jego liczne wywiady, których udzielił na różnych kanałach YouTube. Gość raczej w typie fanatyka własnych poglądów i lekkiego mitomana niż autorytetu w jakimkolwiek temacie.
  • Odpowiedz
@DocentMarzanek: w radiu Paranormalum zdarzają cię ciekawe historie, czasami ci "świadkowie" przynudzają, jak jasna cholera.
Ale co do tych ciekawszych historii, nawet jeśli to bujda, to i tak się fajnie tego słucha.
Mi się najbardziej podobała historia o kudłatym stworku, który prosił kierowcę tira o jedzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz