Wpis z mikrobloga

Chyba mam znieczulicę coraz większą. Nie potrafię zrozumieć co się dzieje na tym portalu. Tzn. jeśli założyć, że ludzie piszą to sami z siebie, to zazdroszczę, naprawdę. Nie wiem co musiałoby się stać żebym ja tak zaczął #!$%@? polityczne bzdury dookoła.
A może się tylko starzeję?
Albo jestem zbyt młody, bo ojciec też przez szczenię w TVP #!$%@? do telewizora do dzisiaj…
Wolę myśleć, że to w większości opłacane trolle, to pozwala mi myśleć lepiej o świecie. Tzn. o świecie nie, bo ktoś to kupuje i do kogoś przekaz trafia, ale o ludziach.

Bo smutne w #!$%@?, że zginął żołnierz. Tyle.
Ale taka praca w tych czasach.

#granica #konfopis #gownowpis #wojsko
  • 3
  • Odpowiedz
@pan_demonium wojna polsko-polska trwa w najlepsze. Najpierw poobrzucajmy się łajnem, poszukajmy winnych, później będziemy się zastanawiać(albo i nie) co zrobić żeby coś takiego się więcej nie powtórzyło( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@pan_demonium: Za młody, na starość każdy się więcej interesuje.
Kwestia żołnierza to nie jest kwasja jednego żołnierza, tylko jedna śmierć, mnóstwo ataków i tego, że nasza władza tych ludzi chciała wpuszczać do kraju jako biednych uciekających przed wojną.
Jedną śmiercią nikt by się nie przejął to po prostu okazja do otwarcia sporu na nowo.
Cały ten spór nie dotyczy tylko sytuacji na granicy z białorusią, jest też skierowany w stronę paktu migracyjnego, przez co będziemy od 2026r dostawać takich "migrantów" w pakiecie, bo sobie do wysepki we Włoszech przypłynęli zamiast zostać zatopieni itd. więc problem jest skali europejskiej.

Ba zaraz mamy wybory, dosłownie już... więc jest to mega pożywka wyborcza, gdyby było po wyborach to gwarantuje ci, że byłoby o 3/4 mniej
  • Odpowiedz
@pan_demonium:

POPIS stworzył sektę a nie wyborców. W dodatku na pewno masz ludzi tutaj, którzy na kupionych kontach dostają hajs za pisanie różnych bzdur, za plusowanie odpowiednich komentarzy.

Na tagu Kanał Zero koło południa spamują o Mazurku i w kilkanaście sekund niepochlebny komentarz ma po kilkanaście plusów.

Dzisiaj 800 plusów pod wpisem z cytatem Giertycha, że to PiS za wszystko odpowiada xD i #!$%@?, sprawa wyjaśniona ;)
  • Odpowiedz