Wpis z mikrobloga

@Wynoszony: Tak ale wiesz, żywiec jest największym polskim eksporterem piwa, dlatego liczyłem na jakieś konkretniejsze info bo to jest poszlaka jedynie a nie lubię wydawać osądów bez większej dawki pewności.
  • Odpowiedz
@Wynoszony: Problem w tym, że nie znamy kontekstu. To może być spotkanie o konkretnej tematyce. Na filmie widać też pary lesbijskie czy mężczyznę z czarną kobietą więc może zaproszenie na to wydarzenie było dla konkretnej grupy osób.
  • Odpowiedz
@Wynoszony: Nie zrozum mnie źle, jestem w stanie uwierzyć ale nie widzę żadnej charakterystycznej dla naszego kraju architektury, zaledwie kilka bloków w oddali, kilka standardowych drzew etc. to może być dowolne państwo europejskie, oczywiście do którego sporo żywca się eksploruje.
żywiec i to, że ktoś napisał, że to z polski to jedyna co za tym świadczy, no i ok, liczyłem, że ktoś napisze jaka to impreza np. szczególnie, że to
  • Odpowiedz
@voldi: ja tu widzę rasowy przykład #p0lka. Możesz mówić, że one nie są takie ale zwróć uwagę na jedną rzecz. Żona najsławniejszego polskiego piłkarza, zdobywcę ligi mistrzów, gościa, który pobił nieśmiertelny rekord dominatora Bundesligi. Super zarobasa, właściciela 12 luksusowych samochodów i ojca jej dwójki dzieci, tańczy tak samo owija się w okół mokebiaków na wakacjach. Nie wmawiaj sobie, że to nie Polska, to nie Warszawa. Chłopie, niedługo
  • Odpowiedz
Chłopie, niedługo to będzie normalne nawet w zielonej górze czy w innym wypizdziewie. Po prostu rodaczki.


@asap_: U mnie raczej długo jeszcze nie, za bardzo zadupie, nie stąd kobiety uciekają do miast ;p
A co do przykładu, to wątpię aby to tyczyło się tylko polek, tak jak azjatki uchodzą za łatwe dla białych, tak białe mają mode na afro i to będzie raczej powszechne w całym zachodnim świecie, gdzie czarnych
  • Odpowiedz
@Al-3_x: @voldi Filmik to short z dłuższego nagrania z międzynarodowego festiwalu tanecznego odbywającego się co roku (tak jak kilka innych festiwalu i masa mniejszych imprez lokalnych) w Warszawie. Style to urban kiz i tarraxo (wiele komentarzy jest, że to kizomba bo z niej się oba wywodzą ale już są dalekie od źródła). Ponad połowa ludzi, jak nie więcej, na festiwalu to przyjezdni z całej europy - zarówno mężczyźni jak
  • Odpowiedz
@luktuc: a no i to trochę tłumaczy dlaczego tyle kolorowego tam było ;p chociaż nie tłumaczy, ze kolorowych samic brak ;p
Dziękuję, tego chciałem się dowiedzieć.
  • Odpowiedz
@voldi: Proporcjonalnie, jak to określiłeś, "kolorowych samic" jest mniej niż "kolorowych panów" i one znacznie rzadziej jeżdżą za granicę (są głównie we Francji), a już tym bardziej do krajów typu Polska, z prostej przyczyny - średni poziom taneczny "białych panów" (oraz ich liczebność) jest znacznie niższy niż tych "kolorowych", których w dodatku mają na miejscu. A kolorowi panowie jeżdżą znacznie chętniej bo nasze panie (nie tylko Polki, ale i np
  • Odpowiedz