Wpis z mikrobloga

Kurde, tabaczka w mixie, tak z 20 gruubych węgorzy na raz wicągnięte w mixie z pregabaliną, baklofenem, browarem i klonazepamem/władkiem, mi #!$%@?ą euforię w kosmos. Aż się dziwie, że tabaka jest legalna. Ale imo tabaka solo wzięta, to gówno. Żandej przyjemności, tylko rzygać się chce.

Tabaka w mixie > guwno > kokaina

#narkotykizawszespoko #leki #pregabalina #tabaka #cpunydowora #gownowpis
wyjatkowy_szmaciarz - Kurde, tabaczka w mixie, tak z 20 gruubych węgorzy na raz wicąg...

źródło: DEBOWE

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: NO TAKK. JAK 17.04 WYLĄDOWAŁEM NA SORZE, POTEM NA OIOMIE, WYBUDZIŁEM SIE PO 3 DNIACH Z RURKĄ Z TLENEM POD NOSEM, CEWNIKIEM I PAMPERSIE, DODATKOWO PRZYWIĄZANY PASAMI DO ŁÓŻKA ZA RĘCE, NOGI I KLATĘ, BO SAM NIE MOGŁEM ODDYCHAĆ, LEDWO MNIE ODRATOWALI PODOBNO. MIAŁEM ELEKTROWSTRZĄSY W KARETCE. XD O #!$%@? SORRY ZA CAPSA, PRZEZ PRZYPADK SIĘ WŁĄCZYŁ.
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: Na OIOMie mi ucięli wszystkie leki na raz: klona, pregabe, baklo i paroksetynę, a leciałem w ciągu na nich przez jakieś 2 miesiące i widziałem słynnego Hatmana na sali w picrel xDDM Myślalem, że lekarze chcą mnie #!$%@?ć w białych rękawiczkach, lekomańskiego ćpuna i śmiecia :D. Miałem OOBE i NDE, wyszedłem z ciała swoją "duszą" i myślałem, że kitnę i tylko statystyka pyknie i elo.
wyjatkowyszmaciarz - @Dueilangoisseus: Na OIOMie mi ucięli wszystkie leki na raz: klo...

źródło: hat

Pobierz
  • Odpowiedz