Wpis z mikrobloga

Przerażające jak oni nie mają pojęcia o kraju w którym mieszkają xD byłem tam łącznie 4/5 miesięcy i czasami mam wrażenie że wiem więcej mimo że gowno wiem. ale co się dziwić jak nie znają żadnych "normalnych" khmerów po za ludźmi sprzedającymi na bazarku mięso z muchami to kto ma im powiedzieć jak wygląda rzeczywistość prawna czy jakakolwiek inna. Ich mityczna już wolność kończy się na jeździe #!$%@? skuterkiem. Że biznes bez sanepidu? Gdyby otwarli cokolwiek działającego na jakimś sensownym poziomie szybko by się przekonali jak nie ma tam kontroli czy podatków. Mają o sobie wyobrażenie jakby byli szejkami z zebrodolarami i robią tym wrażenie na"tubylcach" a tak naprawdę to khmerzy są cwaniakami i na każdym kroku ich tną na kasę xD
#raportzpanstwasrodka
  • 8
  • Odpowiedz
@Barnabs:
Barangi chodzące bankomaty dla lokalsów,bez słupa jak syna krzysio by przepłacał na wszystkim.
Ceny biletów na atrakcje turystyczne podchodzą pod dyskryminacje rasową.
W barach często się mylą wydając resztę.Niby analfabeci,ale dobrze kasują frejerów xD
  • Odpowiedz
@Barnabs: Kiedyś Klepek z tym cymbałem z Bułgarii pojechali wymienić chłodnicę w skuterze i dolać płynu chłodzącego.

W skuterze, który ma silnik chłodzony powietrzem i nie posiada chłodnicy, wiem, bo jeździłem takim samym w Indonezji. Dosłownie zapłacili za wymianę chłodnicy w sprzęcie który nie ma chłodnicy. Lokalsi grubą ich tam golą XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@Nusantara hahaha no to mistrzostwo xD takich przykładów jest pewnie mnóstwo ale to chyba wygrywa xD chociaż ostatnie sadzenie trawy z gwarancją że wyrośnie też fajne xD
  • Odpowiedz