Wpis z mikrobloga

W poniedziałek ogłoszenie kolejnego artysty - "Jurek ogłosi kolejnego artystę, grupę o którą wielu z was pytało, sugerowało..."
Ich Troje?

Przy okazji zapytałem o ilość zespołów na festiwalu - "Zależy jak się zaprezentują". To już wszystko wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polandrock #woodstock
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@Huck9: W zeszłym roku zaprosili Transgresję bo szli łeb w łeb z Pull the Wire. Niemniej nie spodziewam się Lady Pank. Znaczy się pewnie się kiedyś jeszcze pojawią.
No jest jeszcze opcja na braci &*%&#. W końcu wisi Czaplinek na ich liście. Ale tak jak się spodziewałem to raczej goście Eneja. No ale zobaczymy bo pewnie któraś z naszych spekulacji się potwierdzi
  • Odpowiedz
@barto142: Transgresja była dorzucona na 30 min wiec tego nawet bym nie traktował jako pełny występ i to raczej wyjątek przez bączka niż reguła. Ostatni taki zespół co grał w miarę blisko to kwiat jabłoni bo 2019 i 2022.
  • Odpowiedz
Raczej rok po roku nie zapraszali wiec scorpions jak nic


@Huck9: zostawiać taki zespół na rezerwe... Nie ma mowy. Jakby mieli Scorpionsi przyjechać to by byli od początku kupieni. Chyba, że byli kupieni i trzymani jak Epica rok temu... ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz