Wpis z mikrobloga

@wersalski_kasztaniQ: wyszedłeś ze spółki mimo że nie wysłała żadnego z komercyjnych satelitów i nie zaczęła przynosić żadnego zysku? Przecież jazda dopiero tutaj się zacznie po podpisaniu konkraktów na first-net w Ameryce, kolenych operatorów z całego świata, zarobionych pierwszych pieniadzach i wystrzeleniu co kwartał pół roku partii satelit by pokryć cały glob
@Hfhfhfbrydjdn
ja siedzę po same kule z pakietem 11000 akcji na ten moment

tam przyjdą pieniądze: operatorzy, rządowe
  • Odpowiedz
@blackredwhite: noo, tylko taki problem, ze trzymanie powiedzmy dla mnie nie az takiej małej kasy w takich spolkach to roznie z tym. Niby i tak nie sprzedaje jak jestem na -, ale to mimo wszystko cos innego, niz widziec regularny wzrost ceny. Tutaj to nagle jednego dnia cena x2 idzie, jeszcze troche BBAI trzymam i mam nadzieje😂
  • Odpowiedz
@Hfhfhfbrydjdn: póki co to spólka spekulacyjna, pewność co do niej będziesz mógł mieć jak zacznie przynosić zysk, narazie brak tego zysku ale jest na bardzo dobrej drodze by go wykazać w Q1/Q2 2025, do tego dochodzi jakieś prawdopodobieństwo rozwodnienia akcji jakby im kasy zabrakło
tu było duże ryzyko / duża wygrana, teraz po ostatnich wiadomość płynących ze spółki ryzyko się zmniejsza a duża wygrana dalej w grze
  • Odpowiedz