Wpis z mikrobloga

Pięknie się wczoraj Denisek rozyebał, że starzy jego dziewczyny są z dobrego domu i prawdopodobnie idą załatwiać małotlata przez komendę XD NATAN, przypomnij mu, co ma na ręce, bo jak jest zasadowy to chyba teraz powinien z nimi jechać od spodu?

#famemma
JaredXxX - Pięknie się wczoraj Denisek rozyebał, że starzy jego dziewczyny są z dobre...

źródło: image

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@KonTrojanski6-10-21: Przecież jedno drugiego nie wyklucza. Częste zjawisko, że laski z dobrych domów rozbijają się po klubach i kręcą się przy takich gościach. Może być mentalna patusiarą i być z dobrego domu.

Oczywiście denis jest farmazonem i może zmyślać, ale pisanie, że jak laska jest z dobrego domu to nie będzie się bujała z takimi typami to tak jak pisanie, że szara myszka to dla wykopka to
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_ ten debil nie rozumie, mam koleżankę z dobrego domu (prawnik, lekarz) trzymana pod tzw. "Kloszem", co tydzień do kościoła, prywatne liceum

W wieku 18 lat zaczyna takie dziecko szukać "zła" bo ją ciągnie do tego co "zakazane"

Ten schemat psychologowie dobrze opisali, ale fakt wykopki wiedza lepiej XD
  • Odpowiedz
@JaredXxX: w sumie pies dla niego jest #!$%@? i ten kto się z psami zadaje też, więc akurat to pasuje idealnie do jego dziewczyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JaredXxX: ja inaczej to całkiem zrozumiałem, że jej rodzice są "kimś" na mieście i dlatego ciągle mówi że się od tego odcina bo będzie pewnie tamten dojechany XD
  • Odpowiedz
@wiedzminyo: jedna z mantr uwodzenia mówi "you attract what you ARE, not what you want" widocznie wewnętrznie to takie same "ubogie" patuski. Nie ważne kto jaki ma zawód, tylko co są reprezentuje w życiu, mylicie pojęcia.
To nie jest tak, że jak kobieta płaczę, że trafia ciągle na chamów co ja bije, to ona ma prostu pecha, albo wszyscy faceci są beznadziejni. Coś jej każe podążać za taki m schematem
  • Odpowiedz
@JaredXxX: Małolat powinien teraz zadzwonić do chłopaków, żeby podjechali do teścia i wyjaśnili co jest pięć, jak Denis dzwonił na Szeligę xD I Denis na wigilię chyba też do teściów nie pojedzie, no bo jak z konfidentem, co się #!$%@?ł, przy jednym stole. Wychodzi teraz jak oderwane od rzeczywistości jest gadanie Denisa xD
  • Odpowiedz