Wpis z mikrobloga

Właśnie mi się uroiło, że chciałbym złożyć sobie ebike. Obecnie nie wiem na ten temat nic i nie mam nic, więc chciałbym się dowiedzieć nawet w jaki rower celować, czy są jakieś polecane bazy itp. Chciałbym jeździć trochę po mieście, trochę po parku czy lesie, lekki offroad ale bez przesady :) Poleca ktoś może jakieś konkretne poradniki, fora czy grupy na facebooku? Chcę po prostu ominąć szukanie i czytanie niepotrzebnych rzeczy :)

#rower #ebike #rowerelektryczny
  • 4
  • Odpowiedz
@aro12345: jak nie masz jakiegoś gówna z aliexpresu lub extremely bike z Carrefoura lub Tesco marki Tesco, to się nada. Dobrze by miał tarczowki (tylko nie na linkę) i tobie pasował. Jeżeli masz jakąś upatrzoną baterie bidonowa, to popatrz na jej rozmiary i rozmiary trójkąta roweru i czy będzie pasować. Lepiej się zastanów czy tego offroadu będzie więcej czy mniej (hardtaila czy fulla), czy masz górki czy nie (silnik MID
  • Odpowiedz
@aro12345: Sorka za odkopywanie ale przejrzyj ten filmik i kanał tego kolesia. Sam zainteresowałem się tematem z miesiąc temu nie mając zielonego pojęcia o e-bike. Jeżeli nie wiesz czy temat wypali kup jakąś używkę/składaka np na: https://rebel-electric.com/pl Ja swój kupiłem przypadkiem od faceta ze wsi (zwyczajnie podjechałem do niego wracając z pracy gdy wjeżdżał na posesję rowerem), hardtail 1500w głównie do poruszania się po asfalcie, 80km na samej manetce zrobi
Krole - @aro12345: Sorka za odkopywanie ale przejrzyj ten filmik i kanał tego kolesia...
  • Odpowiedz