Wpis z mikrobloga

W sumie to są jeszcze lumpeksy :D A przytyć nie potrafię, wpieprzam ile mogę, nie jem ŻADNYCH słodyczy, często zjadam ryż i kurczaka, ale za nic nie mogę zwiększyć masy.
@tynkarz-akrobata: Ja mam taki problem: albo dobre w udach, a w pasie jak dla grubasa, albo dobre w pasie, ale nogawki jak dla piętnastoletniej dziewczynki.

Od ładnych paru lat noszę Texasy z Wranglera i jest dobrze.

Poszukaj też w sklepach, gdzie sprzedają casualowe marynarki- tam spodnie są proste, proporcjonalne (tzn. jak jesteś chudy, ale nie masz zaników mięśni albo po prostu gruby, to coś znajdziesz). No i żadnej gejozy typu rurki
@tynkarz-akrobata: Nie wiem czy nas wkręcasz czy serio taka chudość jak u modelki. Na początku LO przy tym samym wzroście miałem kilogram więcej od Cb, teraz po 6 latach przybyło juz do 70 kg i dalej powoli pracuje nad tym żeby masa szła z mięśniami równo, aczkolwiek wracając do ubierania się, bo coś pieprze o wymiarach, zawsze jakieś targowisko mozesz wyczaic, spodnie dresowe które są na gumki, ja mam bojówki i
@tynkarz-akrobata: Witam brata kleszcza w big star są spoko jeansy ~199 za jedna parę ale czasami jest promocja i druga para 50% Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dobrze wykonane i wytrzymałe, a dwie pary starczają na sezon