Wpis z mikrobloga

#polakicebulaki #oswiadczenie i drobne #coolstory

Nie wiem po #!$%@? macie kompleksy na punkcie Polski. Piję do zdjęcia poniżej - niby że to polskie i cebulackie?

Co roku jeżdżę do Belgii, przez parę tygodni/miesięcy pracuję na tej lepszej stronie budowy, czyli w wykończeniówce. Miałem okazję zwiedzić sporo mieszkań w Brukseli. Kabina prysznicowa obok lodówki to akurat najmniejszy kaliber #!$%@? rozwiązań i widziałem to już kilkanaście razy. Grzyby, popękane ściany i wypadające gniazdka w niby bogatym i zadbanym (z zewnątrz) mieszkaniu to standard. Idiotyzmy architektoniczne takie jak korytarze na szerokość 80 cm czy drzwi zamontowane na złą stronę (tak że można otworzyć tylko na 1/3) też są spoko.

Hitem są flamadzkie mieszkania i ich #!$%@? wynalazek. Otóż oni przy łóżku mają wiaderko z papierem toaletowym, żeby w nocy nie biegać ze sraniem. Serio. Miałem nieprzyjemność zastać mieszkanie, w którym właściciel zapomniał z rana opróżnić wiadro.

Spotkałem Flamaka, który spuszczał wodę w kiblu raz na dwa dni. I to nie ze zbiorniczka nad kiblem, niee, to by było za drogo - w zlewie jak myje naczynia to zbiera wodę do wiadereczka, którym potem kibel spłukuje. #!$%@?, że #!$%@? na całe mieszkanie, ważne że oszczędza - tak silna jest tam cebula. Ale wiecie co? On #!$%@? nie miał najmniejszych kompleksów na swoim punkcie, a u nas połowa umiera ze wstydu "co sąsiedzi powiedzą" albo "żeby tylko nikt nie zobaczył".

Mamy drogi lepsze niż 3/4 Belgii (ich dziurawe autostrady pozdro), oni mają tragicznie brzydkie baby i jobla na punkcie oszczędzania, nawet do pięt nie sięgają naszej pracowitości, są mniej towarzyscy i mniej kreatywni, mają na głowie kupę niebezpiecznych imigrantów (nasze dresy to jest nic przy Marokańcach, ci to się nie #!$%@?ą, drogę zachodzi kilku typów z nożami i spróbuj uciec albo nie oddać portfela - wujka to spotkało). To oni powinni mieć kompleksy, a nie my, więc ogarnijcie się i przestańcie #!$%@?ć jak to u nas jest źle i jak to na zachodzie jest cudownie.
p.....k - #polakicebulaki #oswiadczenie i drobne #coolstory



Nie wiem po #!$%@? mac...

źródło: comment_DOOLLltHuRGyGk70DGpJbjjrp5qgaZA3.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach