Wpis z mikrobloga

@zapomnialemhaslo: Żeby tylko Bidet po przejęciu władzy wcale ale to wcale nie otworzył granic i przez ostatnie 4 lata ściągnął najwięcej w całej historii USA ludzi co nie! 😏️👉

I pominołeś jeden ważny szczegół 😏 że jak było głosowanie na temat pomocy Ukrainie to demokraci wpletli pomoc 💲💲 na granice w 65 miliardów 💲💲💲 dla Ukrainy i Izraela a Konserwatyści chcieli normalnego finansowania ale tak Narracja na
  • Odpowiedz
@StaszekGGG @zapomnialemhaslo przecież to nie żadna reforma tylko cyniczna gra wyborcza Bidena, któraś z kolei gdy wcześniej przez 3 lata nie machnął palcem aż Texas zaczął kręcić w styczniu inbę

Granica ma być szczelna bo inaczej nie jest granicą

Demokraci bronili nawet nielegalnych przetsępców skazywanych za krzywdzenie dzieci dopóki jeden inżynier w Georgii nie zamordował studentki pielęgniarstwa i wybuchła afera
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: biden teraz się przytulił do kansas city chiefs, tylko czekać aż dzień, dwa przed wyborami poprze go Taylor Swift i mu wpadnie pewnie 5% już drugie podejście do chiefs ma, teraz dał nawet się wypowiedzieć Kelce'emu
  • Odpowiedz
@zapomnialemhaslo: Przecież to co piszesz nie ma sensu ani potwierdzenia w faktach!! Ja rozumie że masz jakieś urojoną niechęć do Trumpa ale do #!$%@? nędzy trzymajmy sie faktów!! Bo do niczego nie dojdziemy 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Wyjdź ze swojej bańki informacyjnej którą sie karmisz jak pelikan 🤷🏻‍♀️🤦 A ja sie nie chce ani przekrzykiwać ani cie przekonywać! 🤷🏻‍♀️ Ja cie zachęcam do myślenia! I jeżeli mówisz że
  • Odpowiedz