Wpis z mikrobloga

Dzisiejsza ofensywa medialna na Hołownię to miód na moje spadkowe serce XD

Skoro wyskakuje tyle sponsorowanych tekstów o tym, że Szymek niszczy marzenia młodych o mieszkaniu i takie cuda - to znaczy, że deweloperuchy nie mają tu dojścia.

#nieruchomosci #polityka
  • 17
  • Odpowiedz
  • 423
@the_good_guy: Śmiesznie, że w mediach społecznościowych w ogóle nie żadnych "żali młodych" XD Na fb, czy tik-toku same serie żeby nie robić 0% i kibicowanie Hołowni. Te teksty z wgospodarce czy fikcyjne wywiady z "rodzinami" na Wyborczej to jakby funkcjonowali w innym wymiarze. Ktoś tu próbuje wysterować opinią publiczną, ale zapomniał, że to nie lata 00 XD
  • Odpowiedz
niszczy marzenia młodych o mieszkaniu


@mickpl: tylko kredyt 0% nie jest dla ludzi młodych a bardziej dla ludzi z dziećmi 3+, którzy chcą sobie kupić większe mieszkanie xD. Także fikołki do kwadratu.
  • Odpowiedz
@mickpl:

Na fb, czy tik-toku same serie żeby nie robić 0% i kibicowanie Hołowni.

nie wiem czy wiesz, ale fb i tiktok podsyła ci głównie treści z którymi wchodzisz w interakcje xD
  • Odpowiedz
@mickpl: mylisz się bardzo kolego, to końcówka kampanii wyborczej i próba zatrzymania mlodego elektoratu 3D który zagłosował na nią w wyborach samorządowych, a nie dostał nic z tego co 3D obiecywała.

Widocznie młodzi odpłynęli do innej partii i obserwujemy to co obserwujemy.

Tydzień po wyborach przyjmą projekt dopłat dla deweloperów, argumentując że to wszystko dla młodych.
  • Odpowiedz
@mickpl:

Śmiesznie, że w mediach społecznościowych w ogóle nie żadnych "żali młodych" XD


Marzena i Arkadiusz są zrozpaczeni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mickpl: chyba jedyna sensowna odpowiedź, to wypchanie 3D w eurowyborach


@the_good_guy głosowałem na 3D i zagłosowałbym na nich w eurowyborach, ale na Róże Thun nie pozwala mi zagłosować klauzula sumienia.
  • Odpowiedz
  • 26
@acpiorundc Kredyt 0% jest dla banków i deweloperów. Ta cała gadka o młodych ludziach jest tak bezczelna, że po prostu mi wstyd za Hetmana i innych.

Będziesz mieć niższe oprocentowanie ale kupisz drożej mieszkanie, a koszt dopłat i tak finalnie zostanie przerzucony na konsumenta przez podniesienie podatków.
  • Odpowiedz
głosowałem na 3D i zagłosowałbym na nich w eurowyborach, ale na Róże Thun nie pozwala mi zagłosować klauzula sumienia.


@CheSlaw: W pełniz rozumiałe, też jestem wyborcą TD i na Thun bym nie głosował. Ale do 6 czerwca można pobrać zaświadczenie o glosowaniu gdzie indziej. Możesz podjechać do najbliższego okręgu i zagłosować tam. To nawet zaszkodzi Róży Thun, bo w wyborach do PE poszczególne okręgi tej samej listy konkurują między sobą
  • Odpowiedz
Ja to bym się wstrzymał z zachwytami do momentu aż będzie po wyborach i panowie zajmą się polityką a nie pierdzeniem na słodko. Już mieliście obiecanki na parlamentarne
  • Odpowiedz
@wykopanywykopek: W miasteczku na mazurach Giżycko 20k mieszkańców, masz ceny po 12k z m2 reklamowane warszawiakom, na wylotówkach. Tak samo w augustowie to nie są dobre inwestycje to jest chciwość, budujących już podczas pandemii słyszałem o shillowaniu polskiego top5 w izraelu i arabii saudyjskiej. Pewnie pod te sławetne REITY.
  • Odpowiedz