Wpis z mikrobloga

@Corvus_Frugilagus: phi, nie wiesz co dobre. Taka robota w polsce to marzenie. Przecież 3 lata ryzykowania życia w ciemności, walcząc ze s------------m jakie ci się nie śniło to zajebista propozycja jak w c---a szczelił. W-------ś mnie stolcojadzie.
  • Odpowiedz
@Corvus_Frugilagus: no to z-------------e. Od razu jak zaczniesz u nas robić to skoczysz za mnie do biedronki po zupę pomidorową. Wiesz że zadania u nas będą trudne i niebezpieczne? Na przykład jeść parówki uchem, stanąć na torach, chwycić rękami druty i jechać jak tramwaj, śpiewać piosenki mandaryny na wieczorkach karaoke i obierać cebulę a od niej się płacze
  • Odpowiedz
Podoba mi się twoje podejście hehe. Dobra to najpierw przekonaj do siebie kilka osób. Mam to w dupie czy będziesz im ciągnął druta, lizał pachę czy łapał wiewiórki. Po prostu mają o tobie dobrze mówić. Gdy już wszyscy w całym obozie będą opiewywać twoją zajebistość wróć do mnie to pogadamy.
  • Odpowiedz
@Corvus_Frugilagus: Zaraz się dowiesz co jest k---a. To zajebiście niebezpieczna okolica. Już z pięć ludziów tu zamordowali, a 358 znaleziono wydupconych bez spodni i c--j wi kto to robi. No bo na pewno nie ja. Nawet o tym nie myśl. Po co miałbym ich r----ć? I to nie ja dymałem ścierwojady, o nie. A powracając do tematu, ja ci mogę zaoferować ochronę. Trzy złote płatne z góry, a ja cię
  • Odpowiedz