Wpis z mikrobloga

@Corvus_Frugilagus: to najnormalniejsze miejsce pod całym #!$%@? magicznym kondonem. Gdybyś widział inne obozy. Tutaj ludzie kibicują Koronie Khorinis. W #!$%@? nowym obozie kibicują #!$%@? Legii Wengard. No i jest jeszcze obóz żydów i masonów. Ale ci hipisi nikomu nie kibicują tylko ćpają całymi dniami. Pedały #!$%@?. Więc sam widzisz, że Stary Obóz to potęga.
  • Odpowiedz
@Corvus_Frugilagus To ja ci pomogę. #!$%@? stąd i to w podskokach. Albo czekaj, mam pomysła. Jeśli chcesz pracować w zajebiście trudnych warunkach, #!$%@?ć z kilofem jebiąc w sól, dawać się wykorzystywać seksualnie, #!$%@?ć przed orkami i innym #!$%@?, to mam dla ciebie robotę.
  • Odpowiedz
@Corvus_Frugilagus: Dobra, to w pytę. Idź do Diego i powiedz mu, że ja się zgadzam, żebyś u nas pracował. Tylko pamiętaj: nie dajemy ci ubezpieczenia, mieszkania, wyżywienia, opieki medycznej, sprzętu do pracy i pensji. Ale dostaniesz za to bajerancki długopis z logo starego obozu
  • Odpowiedz
E, ty #!$%@?. Ja ci dam jeszcze lepszą ofertę roboty. Możesz #!$%@?ć za mnie z kilofem w wieliczce za starego buta, ogórka i jednego serdelka.
  • Odpowiedz