Wpis z mikrobloga

Ehhh, czasem żal chłopa łapie ile straciłem przez brak wcześniejszej diagnozy #adhd
Szczególnie że nauczyciele zwracali uwagę matce mojej za gówniaka że może warto to zbadać, ale wysokie IQ i obsesja ukierunkowana matematycznie sprawiła że uznano że nie mam.
W pewnym momencie to prokrastynowałem nawet granie z kumplami w gierki. XD

Lata myślenia czego to bym nie zrobił, i ciągła walka z samym sobą, oraz copowanie energolami i colą które dawały mi to minimum stymulacyjne do jakiegoś działania. Ciągłe zastanawianie się czemu jestem tak #!$%@? że nie mogę się zabrać za to o czym ciągle myślę że chce zrobić.
A teraz cyk, jedna tabletka i to robię. Tak o, bo chce, więc się da. ()

#gorzkiezale #gownowpis
  • 9
  • Odpowiedz
  • 1
@Havun: Warto. Pierwszy raz szczerze mi się wydaje że moje życie zmierza gdzieś w jakimś kierunku którym ja chce, i nie jest to rollercoaster ciągłej hiperfiksacji i wypalenia, a w miarę liniowy progress.
Chociaż ciągle mam zapędy żeby zmieniać to czym się zajmuje, ale jest to bardziej pod kontrolą. []
  • Odpowiedz
@SkyrFan2000: robiłeś testy, czy idzie się do psychiatry i daje 200zl za receptę, jak to sobie ogarnąć?
Czy zauważalna u siebie problemy z np. zbyt dużą ilością otwieranych zakładek w przeglądarce, wręcz zalewem - albo takim jakby hamulcem ręcznym albo smyczą że chcesz coś zrobić i nie możesz?
  • Odpowiedz
@SkyrFan2000 jak każdy z nas ( ͡º ͜ʖ͡º) na mnie concerta nie działa aż tak stymulująco jak IR/CR, ale z pewnych powodów nie mogę brać stricte IR/CR więc mam 2x dziennie concerta 36 mg (rano i w pracy), a wieczorem 20 CR. Aczkolwiek #!$%@? z leków jak ja zjeździe i tak wlatuje paraliż ADHD i prokrastynacja i trzeba mocno zebrać się w sobie by wstać i
  • Odpowiedz