Wpis z mikrobloga

#przegryw #gownowpis #depresja #pracbaza
I znowu porażka byłem na 2 rozmowach o pracę biurową za najniższą krajową i zostałem odrzucony….2 rozmowy w ciągu pół roku to jakiś żart….już nie mam siły….Najgorsze że nic nie da się zrobić i nikt nie przyjdzie mi z pomocą…..24lvl,angielski bardzo dobry bo mieszkałem za granicą kilka lat,studia HR,Excel podstawy znam jakieś proste makro i tabele przestawne w małym palcu mam a przynajmniej miałem ehhh po co to wszystko było….Moze to coś ze mną jest nie tak…..It’s over koledzy ()
Aerok - #przegryw #gownowpis #depresja #pracbaza
I znowu porażka byłem na 2 rozmowach...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Aerok: zadbaj a swoją aparycję bo tu może być problem.
Ludzie w biurach chcą pracować z innymi którzy są dopasowanie. Więc sprawdź czy umiesz się profesjonalnie zachowywać i czy wyglądasz profesjonalnie
  • Odpowiedz
@Aerok: Ehh współczuję, rynek pracy w p0lsce to żart. Ale pamiętaj, bezrobocia nie ma!, januszexy nie robią castingów z 1000 osób na jedno miejsce za minimalną! Na twoim miejscu celowałbym za granicę. Jak angielski bardzo dobry i exela znasz to celuj w uk, tam jest realne zapotrzebowanie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tata_Kasi Mam doświadczenie jako przedstawiciel handlowy,na rozmowę zawsze idę ubrany w najlepsze ciuchy czyli marynarka itp itd.Jezeli chodzi o zachowanie robię wszystko żeby sprawić wrażenie człowieka,który jest poważny i zachowuje się profesjonalnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@dlugi-gr szukam pracy w zasadzie wszędzie wysłałem 800 cv i kilka rozmów dotychczas miałem,jedynie oferty jakie dostałem to praca na umowę zlecenie za minimalną i 12 i więcej godzin praca fizyczna.Nie mam siły już #!$%@?ć po 12h za minimalną po nocach na zleceniu.
  • Odpowiedz
szukam pracy w zasadzie wszędzie wysłałem 800 cv i kilka rozmów dotychczas miałem


@Aerok: Ale sprawdzałeś w sklepach wielkopowierzchniowych? Sprawdzałeś?
  • Odpowiedz
  • 0
@dlugi-gr Tak sprawdziłem,nie odezwali się.Moze i to dobrze,bo nie byłaby to praca której chce.Mam już dość pracy na sklepie rozkładając towar na umowie zlecenie.Chcialbym jednak pracę w biurze gdzie mógłbym się rozwijać i nie przychodzić do domu po 12h () ale nie dla chuopa to dla płodnych julek
  • Odpowiedz