Wpis z mikrobloga

@KonserwatywnyMocny jest. Ważne żeby sprzedać a potem można mieć wywalone w kupujących. Ważne aby przepisać wszystko na inną spółkę z kapitałem zakładowym ,5000 zł. Na tym polega odpowiedzialność ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@KonserwatywnyMocny: W mojej okolicy jest jedno takie osiedle. Ostatnie lata były łaskawe, więc deweloper i frajerzy którzy kupili gównodomek na tej działce za ponad bańkę, która to działka jest ze dwa metry poniżej jezdni nie oglądali skutków większych ulew, a większa ulewa potrafi sprawić, że na tym terenie będzie wody po pas z racji, że niedaleko jest potok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na innej działce w
  • Odpowiedz
@KonserwatywnyMocny: Phi, w miejscu w którym mieszkałem zrobili osiedle w takim zagłębiu, budując uszkodzili drenaże i dodatkowo zapomnieli zrobić izolacje poziomą oczywiście sprzedawali w okresie suchym i ludzie od kilku lat walczą z deweloperem o odszkodowanie bo całe osiedle zagrzybione bo wystarczy, że popada i wszystko zalane, a mury ciągną wodę.
  • Odpowiedz
@KonserwatywnyMocny: jak debile kupuja bez sprawdzenia najgorsze dziadostwo to coz


@majkel88: dlatego blokowiska często są rozsądnym wyjściem, bo rzadko kiedy woda sięgnie wyżej niż parter, a jak już to raz na tysiąc lat i tylko na terenach zalewowych,..
  • Odpowiedz