Wpis z mikrobloga

Jest oficjalna zgoda. WSW przeprosił i wyciągnął ręke na zgode.

Ciekawe czy się obsrał sie tego Walicowa i kwitów Barneja które sprawią że niedługo rozwozić to maliny będzie hulajnogą czy chodzi o kwestie wesela i chce uniknąć klopotliwych pytań rodziny czemu Barneja z Elką nie ma?
Typujcie jak długo potrwa ta zgoda i czemu mniej niż 3 dni zapewne xDDD
#kononowicz #patostreamy
  • 6
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mateos11: wsw to jest obsrany tym weselem i faktycznie boi sie przed rodzina ze brata nie bedzie, no bo co powie, ze kasia wazniejsza? Robi caly czas podchody do barneja zeby go namowic na przyjscie, ale pawcio twardo mowi ze ni #!$%@? i w sumie ma racje, bo piotrula na bank bedzie dymil po alko (jesli juz na trzezwo pod kosciolem nie zacznie) wiec chyba mniejsze szkody w rodzinie beda
  • Odpowiedz
  • 0
@k-pow: nom ja to wiem. Dodatkowo obsrany Walicowem bo dobrze wie że podawanie sie za brata to nie występek a już przestępstwo. Paweł o tym wie i w sumie wiedząc o przestępstwie powinien to zgłosić. WSW ma już odróbki za ukrainkę a tu może być kolejny wyrok, zabrane lejce i maliny będzie woził rowerek spod gs-u takim wiejskim xD
  • Odpowiedz
@tomasz-kalucki @mitoman79 Ja tak jeszcze dla beki przeglądam twórczość tego @mateos11, już po wszystkim wprawdzie i wyłapał bana dzięki mojej POmocy, ale nadal mnie bawi przeglądnie jego profilu i nielogicznego zachowania. No np. tutaj dał przezornie przy wpisie 18+ ale już parę godzin później jechał na fristajlu z litaniami wyzwisk bez obczajki - gdzie tu logika i konsekwencja? Czy ludzie nie są dziwni?
  • Odpowiedz