Wpis z mikrobloga

@Serrrek:
posłuchaj ziomek, 10 lat na forach militarnych siedziałem i zamiast o czougach 80% info tam było o okradaniu ojczyzny na przetargach wojskowych aż mi zainteresowanie wojskiem przeszło

i teraz gdy ja, człowiek świadomy paździerza w naszej armii piszę aby BROŃ BOŻE nie iść na wojnę, jestem onucą
  • Odpowiedz
@tos-1_buratino: pierdziel głupoty o tym że Polska brała czynny udział w wyborach na Białorusi.
Pierdziel ciągle jak to w Polsce jest źle i jak to mamy się bać bo jest źle. Dziw się że nazywają cię onuca xd
Uprawiasz politykę strachu.
  • Odpowiedz
Na Ukrainie i Białorusi potrafią kraść nawet w stanie wojny co pokazuje różnice między nami a nimi.


@RandomNetUser: PiSowcy kradnący na respiratorach w czasie pandemii na pewno by nagle byli krystalicznie uczciwi w razie wojny xD Kradliby jeszcze bardziej czując większa bezkarność.
  • Odpowiedz
Tan kraj pod rządami patriotów, narodowców i kościoła to skorumpowany do cna burdel, niczym się nie różniący od Ukrainy lub Białorusi.


@Serrrek: no w końcu nie bez powodu wykopki powtarzały, że Ukraińcy to najblizszy nam kulturowo naród. wschodni mental to wschodni mental. niektórzy lubią sobie uprawiać ten tzw. cope że Ukraińcy to my 30 lat temu, ale coś mi się wydaje że wcale tak odlegli nie są ( ͡°
  • Odpowiedz
@Serrrek PiSowiec i sytuacja nadzwyczajna to mega combo. Wywęszy, że można się sowicie nakraść, bo przecież nadzwyczajna sytuacja jest.

I na pewno przekroczy twoje wyobrażenia do do tego, ile można sobie wytransferować z budżetu do własnej kieszeni.
  • Odpowiedz
  • 1
@ghost18: Giertych podawał że już się wstępnie doliczyli ok 10 miliardów ukradzionych, więc każda kolejna afera będzie wypychana przez następną w mediach xD
  • Odpowiedz