Wpis z mikrobloga

Szukam lekarza który szczerze zainteresowałby się moim przypadkiem. Odbijam się od lekarza do lekarza i dalej nie wiem co mi jest.

Ponad 1,5 roku temu w badaniach krwi wyszło mi podwyższone CRP, podwyższone OB, niedobór żelaza i inne rzeczy w morfologii, ferrytyna w normie .
Przyjmowałam feroplex fiolki 2 dziennie przez 3 miesiące i antybiotyk. Nie pomogło. Dalej niedobór żelaza i podwyższone CRP.
Od tego czasu aż do dnia dzisiejszego miałam mnóstwo badań:
- ginekologiczne
- usg jamy brzusznej x2
- gastroskopia
- kolonoskopia
- badanie kału i moczu
- reumatolog
- milion badań krwi (TSH, glukoza, ANA1, ANCA, proteinogram, lipidogram, insulina, i wiele innych)

Przyjmowałam też kolejne dwa razy feroplex (nie pomógł), oraz wit D. bo miałam niedobór.
Przyjmuje też dulsevia 90mg i trittico xr 150mg.

Tydzień temu byłam u hematologa i zlecił mi usg tarczycy i węzłów chłonnych. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Jestem bardzo bardzo zmęczona, psychicznie i fizycznie. Ciągle jestem przemęczona i nie mam siły. Słabo śpie, chociaż troche lepiej odkąd biore leki.
Jeśli jest tu jakiś lekarz którego by mój przypadek interesował. Proszę zgłoś się :(
Dziękuję

#pytanie #medycyna #kiciochpyta #leki #zdrowie #depresja #pomocy
  • 13
  • Odpowiedz
@smol_misiu: życie, pić marchewki i często, krótko, bez kremu naświetlać się słońcem, żelazo suplementowane jest szkodliwe i tworzy poważne nowotwory, lepiej dokwaszać dietę, to trochę więcej się z pożywienia żelaza wchłonie
  • Odpowiedz
@stuparevic: należy odwzorowywać naturalne zachowania, raz skóra wytrzymie jednorazowo kilka minut, dwa regularne naświetlanie to lepsze samopoczucie
  • Odpowiedz
Żelazo z krwi jako wskaźnik niedoboru jest bardzo słabym wskaźnikiem, a jej stężenie tak naprawdę o niczym nie świadczy
Ważne są wskaźniki krwi, zdolność wiązania żelaza i ferrytyna.
Ferrytyna wzrosnie w stanie zapalnym, czyli w podniesionym CRP
Ile masz tego CRP?
  • Odpowiedz
@pieknylowca nie mam pyroli,
A jaki poziom wit B to nie wiem niestety
W luxmed sie lecze bo tam nie musze czekać milion lat na wizyte, chociaż i tak nie jest już bardzo szybko.
Co to znaczy do klinicznej?
  • Odpowiedz