Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EvilToy: mnie najbardziej rozbraja jak jakiś śmieszek, przeciwnik LGBT piszę:

Nie jestem homofobem, bo nie boje się osób homoseksualnych, tylko się ich brzydzę.

Tym czasem homofobia to strach lub/i obrzydzenie przed osobami homoseksualnymi...
  • Odpowiedz
@EvilToy: wydaje mi się, że popierasz komuchów głównie dlatego, że jesteś gejem. Czujesz, że w tym środowisku jesteś akceptowany i jednocześnie zbudowałeś sobie jakiś stereotyp osoby o prawicowych poglądach, który ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Poza zdebilałym kibolstwem tak na prawdę mało kogo obchodzi co robisz w łóżku. No chyba, że jesteś jednym z tych zaburzonych fetyszystów u których seksualność definiuje całe życie.

Swoją drogą to musi być ujowe, że
  • Odpowiedz
  • 5
@OlFunkyBastard: Osz k---a, typie, jeżeli myślisz, że zajebiście czujesz ludzi na tyle, żeby im robić pseudo psychoanalizę na podstawie kilku poszlak (w swoim mniemaniu) czyli komentarzy na wykopie xD to weź głęboki wdech, zjedz coś dobrego, albo idź na spacer i ochłoń.

Jak pisałem, przeprowadziłem wiele dyskusji z prawactwem, czytałem setki komentarzy o LGBT, czy to na wykopie stricte w moją stronę, czy w stronę innych osób homoseksualnych, czytam dzisiaj na X i wcale nie jest lepiej. Coś za dużo tego zdebilałego kibolstwa, prawie jakby stanowiło bardzo duży odsetek prawicy ;)

Dyskutujesz z moimi osobistymi doświadczeniami, ale w zasadzie na jakiej podstawie możesz je
  • Odpowiedz
Jak pisałem, przeprowadziłem wiele dyskusji z prawactwem, czytałem setki komentarzy o LGBT, czy to na wykopie stricte w moją stronę, czy w stronę innych osób homoseksualnych, czytam dzisiaj na X i wcale nie jest lepiej. Coś za dużo tego zdebilałego kibolstwa, prawie jakby stanowiło bardzo duży odsetek prawicy ;)


@EvilToy: to tak jak z lewakami. Na pewno istnieją jacyś normalni, a na Wykopie i Twiterze sami degeneraci, których szczytem możliwości jest wstawienie głupiego obrazka.

Dyskutujesz z moimi osobistymi doświadczeniami, ale w zasadzie na jakiej podstawie możesz je
  • Odpowiedz
  • 2
@OlFunkyBastard:

głąbie kapuściany spamujesz mirko męskimi dupami.


I według ciebie większość z tych ludzi, których wrzucam „gardzą moimi poglądami” - skąd ty masz takie informacje? XD Wiesz, że większość z tych męskich dup to też geje? XD Oj Panie rozumny, coś ci nie
  • Odpowiedz
I według ciebie większość z tych ludzi, których wrzucam „gardzą moimi poglądami” - skąd ty masz takie informacje? XD Wiesz, że większość z tych męskich dup to też geje? XD Oj Panie rozumny, coś ci nie wyszło.


@EvilToy: nie jest wiedzą tajemną, że większość normalnych facetów ma poglądy bliżej prawej strony. Jak przystało na lewaka nie walczysz ze mną tylko z niewygodną dla siebie rzeczywistością.

Czyli zarzucasz mi, że kłamie,
  • Odpowiedz
  • 2
@OlFunkyBastard:

większość normalnych facetów


Jakie to mięciutkie wygodne stwierdzenie - po prostu sobie powiesz, że normalni ludzie mają twoje poglądy, więc to jasne, że osoby, które wrzucam *w większości* gardzą moimi.

Nie kolego, to tak nie działa. Piszesz mi, że ja jestem odklejony, a to ty wyczytujesz z męskich dup kto ma jakie poglądy.
  • Odpowiedz
Jakie to mięciutkie wygodne stwierdzenie - po prostu sobie powiesz, że normalni ludzie mają twoje poglądy, więc to jasne, że osoby, które wrzucam *w większości* gardzą moimi.


@EvilToy: to fakt, a nie opinia. Wynika to ze statystyk. Statystyka dla komuchów też jest homofobiczna?

Nie kolego, to tak nie działa. Piszesz mi, że ja jestem odklejony, a to ty wyczytujesz z męskich dup kto ma jakie
  • Odpowiedz
Dajesz


@EvilToy: znów chcesz się ośmieszyć? Jak w tej dyskusji o tym co jest argumentem, a co oświadczeniem? XD

Dobra niech ci będzie. Ogólnie faceci mają poglądy bardziej prawicowe. Ci o wysokim poziomie testosteronu, którzy ci się podobają nie są zazwyczaj niezaradnymi socjalistycznymi pipkami. Oczywiście są od tej reguły wyjątki ale natury komuszku nie
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg: Dosłownie co druga rozmowa na Twitterze na temat LGBT się do tego u mnie sprowadza, a nie mam nic wspólnego ani z lewicą, ani ze środowiskiem LGBT, nie licząc pojedynczych znajomości. Wczoraj jakiś typ pisał o strzelaniu do gejów, a na moją odpowiedź odpisał, że jestem mało kulturalny xDD
  • Odpowiedz