Wpis z mikrobloga

#p0lka #przegryw #incel #blackpill #lewandowski

Zauważyłam, że w ostatnim czasie znowu wylało się szambo u inceli i mizoginów z powodu tańca Ani Lewandowskiej z hiszpańskimi hakami. Wasz hejt i narzekania są nie tylko bezpodstawne, ale także żałosne xD Ania jest profesjonalistką, która ciężko pracuje nad swoim ciałem i umiejętnościami. Zamiast doceniać jej zaangażowanie i talent, wolicie krytykować i szerzyć nienawiść, bo co innego może robić przegryw? :)))

Dlaczego tak boli Was, że kobieta odnosi sukcesy?
Może dlatego, że wolicie siedzieć na wykopie i obrzucać gównem tych, którzy coś w życiu osiągnęli, zamiast sami ruszyć się z miejsca i zrobić coś konstruktywnego? Ale z drugiej strony czego można oczekiwać po chłopcach rolujących sobie wał z kołdry XD

Jeśli macie problem z tym, że Ania tańczy z Alvaro, to może czas zastanowić się, skąd bierze się ta zazdrość i frustracja? :))))

Kultura, taniec i sport to dziedziny, które wymagają poświęcenia i pasji. Ania pokazuje, że można łączyć te elementy w sposób harmonijny i inspirujący. Zamiast krytykować, spróbujcie dostrzec w tym coś pozytywnego. Może to Was zmotywuje do działania :)))

Zanim zaczniecie hejtować, zastanówcie się, co Wy zrobiliście dzisiaj, aby być lepszymi ludźmi. Ania Lewandowska pokazuje, że ciężka praca i determinacja przynoszą efekty. To coś, co powinno być dla Was wzorem, a nie powodem do złośliwości :)))))
Mamaboss - #p0lka #przegryw #incel #blackpill #lewandowski

Zauważyłam, że w ostatnim...

źródło: IMG_1735

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@PanYpNr1NaWykopie: A co wam do tego co jest między Anią a Robertem? Być może żyją w otwartym związku i co? Żal was ściska, bo ludzie są otwarci seksualnie, a wy możecie liczyć jedynie na wał z kołdry? XD
  • Odpowiedz
@Mamaboss: i cyk, 'activity' na tą godzinę odhaczone. Możesz sobie chwilę odpocząć zanim wrócisz do PR-owskiego robakowania.
Przy okazji, co ty masz z tymi 'hakami', co? Że niby ci kolesie mają wielkie krzywe parówy? No, skoro człowiek od Lewandowskiej potwierdza to osobiście, to ja nie mam więcej pytań.

  • Odpowiedz
@gorobei: Przecież tacy degeneraci nie pójdą do uczciwej pracy, bo nadają się jedynie do srania w przestrzeni publicznej, więc nikt by jej nawet nigdzie nie przyjął xD
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Wiadomo, że wykopki zwyczajnie zazdroszczą Ani wszystkiego: począwszy od pieniędzy, kończywszy na urodzie, talencie i zaradności życiowej. Nawet zazdroszczą jej tego, że może sobie siedzieć w słonecznej Hiszpanii a oni muszą gnić w swojej szopie zabitej dechami :))) Ania nawet nie bierze pod uwagę opinii takich nieudaczników na swój temat i i tak nie zrezygnuje z bachaty bo jakiś incel ma z tym problem xD I to ich najbardziej
  • Odpowiedz
  • 1
@Mamaboss każda inna żona piłkarza ma więcej klasy, honoru i godności w socjal mediach niż Anka

Współczuję Robertowi bagna w jakie wdepnął w dniu ślubu
  • Odpowiedz