Wpis z mikrobloga

Jestem przeciwnikiem promowania zboczeń i normalizowania wynaturzeń.


@tajemniczy-motorniczy: w zasadzie się spodziewałem takiej odpowiedzi. Nie musi ci się podobać wszystko wokół, ale pamiętaj, że twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiej osoby. Więc jak ci się nie podobają drag Queen, to się nie przebieraj. Jak ci się nie podoba piłka nożna to nie graj, itp.
  • Odpowiedz
@Tymajster:

Nie musi ci się podobać wszystko wokół

Co ty nie powiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pamiętaj, że twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiej osoby

Doskonale o tym wiem i trzymam się tej zasady. Nie mam problemu z tym, że tacy ludzie istnieją. Mam problem jedynie z tym, że takie zachowania i wzorce kulturowe są promowane w publicznej telewizji, utrzymywanej z podatków, które
  • Odpowiedz
Ty mówisz skandal skandal, a może to podsekretarz stanu do spraw inwestycji Romuald Organza?


@SzalonyOgorek: Kiedyś kabaret dziś rzeczywistość xD

Jak ktoś uważa, że to jest tak samo złe jak TVP za PiS to znaczy że ma zerowe pojęcie o polityce i o tym co wlaściwie się działo przez te 8 lat. Wam się powinno prawo głosu odebrać


@To_ja_moze_pozamiatam: Dokładnie. Kodziartwo z przystawkami gorsze. Za pisorów nie było 70% spadku
  • Odpowiedz
Mam problem jedynie z tym, że takie zachowania i wzorce kulturowe są promowane w publicznej telewizji, utrzymywanej z podatków, które płacę.


@tajemniczy-motorniczy: kurde, ja ci powiem, żebyś porzucił nadzieję, bo nigdy nie doczekasz takiej TVP, żeby Ci się wszystko w niej podobało.
  • Odpowiedz