Wpis z mikrobloga

@tajemniczy-motorniczy: zaprosili drag queen do publicznej telewizji na rozmowę i nastąpił incydent kałowy u konfedepisowców. Mnie ta reakcja nie dziwi.

I tak, ja się uśmiecham jak już dawno się nie uśmiechałem. W szczególności gdy widzę te internetowe, smutne mordy słabych ludzi.
  • Odpowiedz
zaprosili drag queen do publicznej telewizji na rozmowę i nastąpił incydent kałowy u konfedepisowców. Mnie ta reakcja nie dziwi.


I tak, ja się uśmiecham jak już dawno się nie uśmiechałem. W szczególności gdy widzę te internetowe, smutne mordy słabych ludzi.


@missioncritical: Czytam twój wpis i od razu wiem z kim mam do czynienia:
tajemniczy-motorniczy - >zaprosili drag queen do publicznej telewizji na rozmowę i na...

źródło:

Pobierz
  • Odpowiedz
@tajemniczy-motorniczy: ja się uśmiecham. Wielkich patriotó oburza chłop przebrany za babę w lokalnej telewizji. Polska i bóg na gębach, a w rzeczywistości rozkradanie państwa i szczucie brainletów na jakąś grupę społeczną. Nie patrzcie nam na ręce, my jesteśmy patriotami, tu macie geja.
  • Odpowiedz
@tajemniczy-motorniczy: Ale wtedy nie nazywamy tego propagandą. kasa z budżetu państwa juz nie boli, 800+ jest fantastycznym pomysłem a nie okradaniem podatnika a miliardy na telewizję nie stanowią problemu. Hipokryzja uśmiechnietej władzy i wykształconych wyborców.
  • Odpowiedz