Wpis z mikrobloga

JA PxxxxxxE, CZY WY TO WIDZICIE!

Ponad 576 mln zł agencja decyduje się przeznaczyć na zakup agregatów prądotwórczych. Na ich dostawcę, bez żadnego postępowania przetargowego, wybiera świeżo powstałą komandytowo-akcyjną spółkę Seltet z Warszawy, firmę bez doświadczenia w obrocie tego typu sprzętem.

Dostarczaniem agregatów prądotwórczych dla walczącej z Rosją Ukrainy RARS chwaliła się na swojej stronie internetowejRządowa Agencja Rezerw Strategicznych

Założycielem i komplementariuszem Seltet jest Paweł Szopa. Wspólniczką jego matka Wiesława, na którą zarejestrowany jest obecnie internetowy sklep z odzieżą marki "Red is Bad".

Za zakup agregatów w okresie pomiędzy 13 lipca 2022 r. i 25 kwietnia 2023 r. RARS wypłaca spółce wynagrodzenie w wysokości ponad 350 mln zł.

Ponad 282 mln z tej kwoty to zysk Seltetu. Szopa kupuje bowiem agregaty w Chinach, od firm Fujian Yanan Power Co. LTD i Shenzen Tongua Weiye Technology.

Płaci za nie niespełna 69 mln zł.


#neuropa #bekazprawakow #bekaznarodowcow #polska #bekazpisu #finanse #afera #ukraina #polityka
saakaszi - JA PxxxxxxE, CZY WY TO WIDZICIE!
Ponad 576 mln zł agencja decyduje się prz...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
@saakaszi: na "pseudopatriotyźmie" zarabia się najlepiej. Nie zdziwiłbym się gdyby powiązania sięgały jeszcze czasów rządów PO i nagonki medialnej na Marsz Niepodległości
  • Odpowiedz
@saakaszi: to jest przykre jak te prawackie szumowiny wycierają sobie mordę naprawdę pięknymi wartościami, obrzydzają patriotyzm, religie wszystko tak naprawdę. Obrzydliwe #!$%@? dla których liczy się tylko siano.
  • Odpowiedz
@saakaszi: wiele setek milionów to nie jest kasa która znika przy wydatkach jakiegoś powiatu. To widoczne pieniądze w skali Polski.
Z poprzednim rządem u władzy nie mamy moralnej wyższości do wyśmiewania korupcji w Rosji czy na Ukrainie. Przecież takie działania wprost prwoadzą do śmierci i do pogarszania pozycji strategicznych. Nie różnie się to niczym od głupich/chytrych Rusków którzy sprzedali swoje paliwo przed ofensywą i opłacili to życiem (swoich podwładnych częściej niż
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia prawie dobrze, ale boli nie nas, a was. I nie zakłamanie i manipulacje, a przegrana ;)

Jak można bronić te #!$%@? co rozkradły tyle pieniędzy. Zero godności.
  • Odpowiedz
prawie dobrze, ale boli nie nas, a was. I nie zakłamanie i manipulacje, a przegrana ;)


widzisz, tak działa demokracja. Raz rządzą jedni, innym razem drudzy. Jeśli cokolwiek mnie boli, to los mojej ojczyzny. Zrozum: nie jesteśmy tacy sami, a te twoje projekcje to jest obraz ciebie, nie mnie.

Jak można bronić te #!$%@? co rozkradły tyle pieniędzy. Zero godności.


Ile rozkradł, kto, gdzie i kiedy. Poproszę o konkrety, wyroki, dowody. Tak
  • Odpowiedz